Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek baarátaim mit tegyek?

Nincsenek baarátaim mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy mért de nincsenek és nemtudok kijárni kivel vagy beszélgetni facebook-on és akkor most egyedül fogok meghalni magányosan szerintem.

#halál #barát #magány #nincsnekbarátok
2013. júl. 14. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

A szavaidból ítélve fiatal lehetsz még, nem kellene ilyen butaságokra gondolnod, hogy magányosan halsz meg.

A barátok is jönni fognak, csak járj nyitott szemmel. Ha van valami hobbid, akkor azzal foglald el magad, nem kell egy folytában játszani, beszélgetni facebookon, vagy eljárni otthonról.

2013. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hét de akkor hogy lsznek barátaim?

És gen fiatal vagyok 14 éves.

2013. júl. 14. 19:34
 3/8 anonim válasza:
Osztálytársaiddal sem vagy jóban? a környéketeken nincs kb veled egykorú gyerek? vagy mi a gond?
2013. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
haha nekem sincsenek, és nyugi fogsz találni valakit. Ha máshol nem, neten keress. Egy csomó pedofil van meg minden, de ha okosan rendezed a dolgaidat, akkor valószínűleg találsz valakit, akivel beszélgethetsz. Írok is privátot, hátha van kedved beszélgetni. :)
2013. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oOsztálytársak nem mert mentem mot el a suliból és mindenki ellenem fordult.
2013. júl. 15. 21:50
 6/8 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


ha függesz másoktól...esetleg kapcsolatok nálkül sivárnak érzed magad akkor a kapcsolataid se lesznek jobbak.

Az a cél hogy önmagadban legyél boldog és kiegyensúlyozott és hasonló emberekkel értékes kapcsolataid lehetnek.

Viszont az önálló egyensúlyt előbb megkell teremtened.

Ennek az útja az önmegismerés, önelfogadás (ehhez kell majd humorérzék), majd önmegvalósítás.

Ami tényleg érdekel abban mélyedj el majd utánna keresheted hasonlók társaságát és minden működni fog automatikusan :)


csoki

T :)

2013. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha suliba mesz akkor konnyu baratokat szerezni.

Ha okos vagy matekon segithetsz par gyereknek v testen valaszokat sugsz nekik,ok is kedvesek lesznek .

Ha ottmaradnaka suliban a gyerekek orak utan akkor csatlakoz hozzajuk.Barmilyen sportot jatszanak mond h te is jatszanal (meg h nagyon bena is vagy). Aztan elhivnak bandazni meg minden es azutan a tobbi magatol jonn :)

2013. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó kommentál köszi :)
2013. aug. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!