Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsnek barataim...

Miért nincsnek barataim akikkel tudok programokat csinálni vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Teli vagyok élettel, 15 eves vagyok es itthon ulok a gep elott es jatszok, kepeket szerkesztek. Senki nem ír fb-n.


Én meg mennék jegkorizni, kondizni, kocsikazni, berugni stb.. amit lehet, teljesen szabad vagyok.


De nincs kivel... es egyedul meg nem fogok menni.


Vannak olyanok is hogy megbeszelunk valamit aztan azon a napon nem is irunk egymasra, meg van egy ismerosom aki neha ramir hogy menjek el vele fodraszhoz meg vasarolni meg kiserjem el ide meg oda azt nekem semmi kedvem, unatkozok vele es amikor meg erdekes bulikba megy a haveri tarsasagaval nem is hiv meg semmi, idegesito is ezert mindig lekoptattom.


Nem tortenik velem semmi.


Milyen megoldasokat tudtok mondani?



2017. dec. 12. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Aki elhív ide-oda azzal menni kéne és talán több esély lenne arra, hogy ha érdekesebb helyre megy oda is elhív, nem?

A másik, hogy megbeszéltek valamit és aznap nem is írtok egymásra. Az addig oké, hogy ő nem ír, de te mért nem írsz neki, hogy na mi lesz azzal amit megbeszéltünk?

Próbálj már meg kicsit érdeklődőbb, nyitottabb lenni mert így nem fog változni a helyzet.

Amúgy ha neked van dolgod fodrásznál, stb te is nyugodtan elhívhatod. Ja, bocs. Ő se fog elkísérni, mert te se őt..

2017. dec. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát arra várok h valaki engem is keressen vegre ne csak en mindig masokat..
2017. dec. 13. 15:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg ne is haragudj de nem fogok olyan emberek társaságában létezni akik csak kihasználnak, sértegetnek, lehúznak és veszik el az önbizalmamat.. De ez szerintem elég érthető...
2017. dec. 13. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaid közül sincs senki?
2017. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs, de sokat szoktam hianyozni a sulibol, de onnan nem is nagyon akarok mert nem szimpatikusak
2017. dec. 21. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress új haverokat. Mondtad, hogy szeretsz játszani, én sok embert ismertem már meg játékokon keresztül (Fortnite, Paladins, LoL, WoW..kinek mi). Vannak kondis facebook csoportok, biztos találhatsz ott is edzőtársat. Ha szereted a jégkorit, akár elkezdhetnél jégkorongozni, belépsz egy csapatba, az máris sok új potenciális barát/haver.
2017. dec. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátolra pont a szabadidődben lelhetsz... ha otthon gubbasztasz úgy biztos nem lesz egy sem...
2017. dec. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!