Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg egyik...

Hogyan mondjam meg egyik barátomnak, hogy lehessen már befogni másra is mint csak beszélgetésre?

Figyelt kérdés
Csak beszélgetünk, ami nekem fura mert egy barátot én segítek minden mással, ezáltal gyarapszunk élményekkel miegymás. De vele évek óta csak beszélgetünk és ha találkozunk se túl kreatív, beülünk egyet teázni vagy fagyizunk. Haverokat nem igazán gyűjtenék, én valós barátokat akarok. És szerintem ő lehetne olyan, csak nem jut neki eszébe ilyesmi úgy tűnik. Hogy tereljem afelé a témát, hogy csináljunk több közös programokat amiből mindkettőnk profitál?
2022. jan. 20. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Béla, csináljunk több közös izgi programot!"
2022. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már ezt mondtam neki, de nem igazán lett belőle semmi.
2022. jan. 20. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Van kedved eljönni ide vagy oda?"
2022. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy. Van egy farakás amit el kéne szállítani, neki van hozzá autója. Ilyenekre gondolok. Tudjátok, amit barátok szoktak egymásközt csinálni, nem csak haverkodni. A haverkodás....na az az ide oda menés!
2022. jan. 20. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tehát meg akarod kérni, hogy segítsen? Akkor: "Béla, tudsz segíteni jövő hétvégén?"
2022. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen. Félig igen, ilyen lenne, de mulatságosan. Mondjuk megkérhet engem, hogy jássza el, hogy a palija vagyok. Vagy fordítva. Vagy megkérném, hogy ha már horgászik, adjon halat. Cserébe tőlem is kérhet. Valami hasonlókra gondolok. Rá kéne vezetni, hogy FOLYAMATOS legyen a dolog ne egyszeri. Ez a lényeg!
2022. jan. 20. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd el feleségül ha sikerül egy életre magadhoz láncolhatod annyi szöllőszembe szúrt horgot adhatsz a szájába hogy ő lesz a személyes harcsád és mondhatod neki hogy csókolj te harcsaszájú.
2022. febr. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!