Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kerüljem el ezt a kelleme...

Hogy kerüljem el ezt a kellemetlenséget, hogy senkinek ne legyen kínos a dolog?

Figyelt kérdés

Barátnőm exe rendszeresen rám ír mindenféle mondvacsinált indokkal. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor találkoztam vele mert inkább csak úgy szoktam, hogy csak barátnőmmel. Normális volt a srác, el tudtunk beszélgetni mikor találkoztunk. Viszont szakítottak és azóta először barátnőmről majd mindenféle dologról neki állna velem beszélgetni. Barátnőnek is mondtam azt mondta ő ilyen.. de semmi beszélnivalóm nincs a sráccal. Viszont tudom ha kibékülnek (volt már rá példa) kellemetlen lesz ha most pl letiltom közben ő “nem is csinált semmit”.

Reagál a storyaimra, lájkolgat, keresi a témákat üzenetben. Nem bűn de még is átérzem és gondolom barátnőmnrk is rosszul esik. Próbáltam vele többször is tisztázni, hogy ez nekem kellemetlen és nincs beszélni valónk egymással, úgy csinàl mint aki megérti majd pár hét nrm telik bele és megint ír. Tanácstalan vagyok, bocsi ha zavaros amit írtam. Mire jó ez minek csinálja? Barátnőm szerint másoknak is irogat



2022. jan. 22. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hibázik nála valami a fejében. Nem dolgozta fel, nincs élet célja.

Figyelj, írj neki a Bibliáról. Tuti gyorsan lezárja!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

Ha megérti, hogy neki is része lehet ilyen jövőben, arra fog fókuszálni!

2022. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk az első válaszoló jó tanácsot adott, ha ilyeneket kezdesz el irogatni, tuti lekopik XD
2022. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, idézzél csak neki, tuti módszer. 😀😀
2022. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bejössz a csávónak, és ezért próbálkozik.
2022. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja,add elo,h szektas szemetlada vagy. Meg hivjad templomba… Attol tuti lekopik…
2022. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!