Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is ennyi volt...

Szerintetek is ennyi volt reszerol a baratsagunk?

Figyelt kérdés

Van egy baratom, aki egyik naprol a masikra elkezdett ignoralni. Nagyon mondogatta nekem, hogy beszelni akar majd penteken, csak nem tudja pontosan mikor, mert valakivel osszefut. Ezzel nem is volt gond, hat miert lett volna. Azzal mar inkabb, hogy este mar valoszinuleg szabad volt, mert minden letezo platformon online lett hirtelen (egesz nap nem volt, csak 1x, de akkor sem irt), aztan hajnalig az is maradt. Most ismet ez a helyzet, hogy sokszor jelzi, hogy fent van, tobb platform is, de az en uzeneteimet keruli, meg sem nyitja.

Kulonosebben en nem adtam neki erre okot, de megis ez tortenik. En mar nem szeretnek futni senki utan, de tisztaban vagyok azzal is, hogy igy nem is fog mar keresni valoszinuleg.

Mit kene tennem ebben a helyzetben, vagy ti mit csinalnatok a helyemben?


2022. jan. 22. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Van egy legjobb barátnőm. Sokszor 4-5 nap után válaszol, pedig fenn van, csak nincs ereje a dumcsihoz. Megesik, fordítva is szokott lenni.

Te meg itt egy nap alatt olyan hisztit beversz egy nem válaszolás után, hogy szerintem én barátodként már felakasztottam volna magam csak téged elkerüljelek.

2022. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudod, igeret szep szo, betartjak ugy jo. Ha mondjuk szol, vagy nem igeri meg, hogy beszelunk ekkor vagy akkor, ezesetben nem “hisztiznek”. En ha igerek valamit, akkor aszerint cselekszek. ;)
2022. jan. 22. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Azért az is beteg hogy nézegeted mikor van fent és mikor válaszol már…
2022. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, elso helyre rakja a messenger a chatek felett, ha online.
2022. jan. 22. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno barátokat kerestem itt. Volt egy srác innen akivel Facebookon folytattuk a beszélgetést,majd ha nem írtam vissza egyből akkor kétségbeesett üzeneteket írt majd elkezdett személyeskedni.

Nagyon taszító ha ilyen pióca módra tapadnak az emberek

2022. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyiket sem kovettem el szemely szerint.
2022. jan. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!