Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Várjam, hogy ő keressen, vagy...

Várjam, hogy ő keressen, vagy írjak neki én?

Figyelt kérdés

A barátnőm anyja megtudta, hogy a barátnőm a biztatásomra és a falazásommal csalta a férjét 1,5 évig. Az anyja valahonnan megtudta és hiába tagadta a bnőm, valahogy kibukott, hogy hazudott végig nekik is. Ismerem a szüleit, tudtam, hogy a megcsaláson is kibukna az anyja, meg a hazudozáson is, de azt gondoltuk, hogy nem fog lebukni. A férjét mindig is utáltam, megérdemelte a megcsalást.

Hívtam a bnőm, hogy jöjjön el hozzám egy hétvégére, kibeszéljük a dolgokat, de azt mondta, nem tud jönni, sok a dolga a melóhelyen és nem akar ezekről a dolgokról beszélni.

Azelőtt minden nap hívott és mindent részletesen elmesélt, most meg nem jön el, hogy kibeszéljük a dolgokat.

Én nem tudok menni hozzá, mert a szüleivel lakik és gondolom az anyja nem fogadna szívesen.


2022. jan. 23. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ezért nem kell felnőtteset jàtszani. A ferfi helyében fel is pofoznàlak.
2022. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Szóval a barátnőd buta, aki nem képes felnőtt módjára viselkedni, te meg olyan szrkavaró vagy, hogy még lázítod? Lebukott, bűnbak lett belőled, felejtsd el és örülj, hogy ennyi volt.
2022. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!