Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj, hogy rosszul esik?

Baj, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Szóval, kollegista vagyok, de ezen a héten csak 2 tanítási nap lesz megtartva, így nem megyek iskolába. De abban a városban élek, ahol a sulim van. Szóval van egy 4 fős baráti társaságunk, és az egyikük meghívta magához a társaságból mindenkit, csak engem nem, eszébe sem jutott, hogy esetleg megkérdezze átmennék e. És küldözgeti a képeket, videókat, hogy milyen jól érzik magukat. A csajnak én vagyok a lelkitámasza konkrétan, csomót beszélünk, suliban is 4en vagyunk együtt folyton. Baj, hogy ez szarul esik nekem?
2022. jan. 31. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy ezt a bandát "baráti társaságunk"-nak nevezed.
2022. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekik van baráti társaságuk. Neked nincs. Így? Ne viccelj.
2022. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, mondd neki, hogy ráérsz, te is átmennél. Azt gondolom, hogy valamiért azt hitte, hogy nem tudsz átmenni , nem érsz rá. Hívd fel és ha nem jó a reakciója, megszakítanám ezt a barátságot.
2022. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj oda, hogy valaki nem hiányzik?
2022. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudják mind a 3-an, hogy amúgy tökre ráérek, nem vagyok beteg, egyszerűen 1 napra nem szerettem volna visszamenni a kollégiumba. Ezt tudják. És nem is arról van szó, hogy zavarom őket a hetköznapokban, mert ők jöttek barátkozni, és ha nem én megyek oda hozzájuk a suliban, akkor ők jönnek oda hozzám, hogy megbantottak e, mert nem vagyok velük.
2022. jan. 31. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázni kell a dolgot, mert ha nem, akkor benned marad ez a tüske.
2022. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát, pedig valamiért csak nem hívtak el, szóval ez a magyarázkodás részedről valahol sántít :\
2022. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Valszeg olyan ember vagy, akit megtűrnek ha ott van, de nem hiányolják, ha nincs ott. Keress új barátokat.
2022. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük konkrétan, hogy miért nem hívtak át téged.

Nekem is volt egy nagyon hasonló szitum. Nem hívtak meg valahova, ahol mindenki más ott volt, pedig együtt nyaraltunk többször, együtt bandáztunk.

Én rákérdeztem, de még nekik állt feljebb, megmagyarázni pedig nem tudták.

Napokig bánkódtam, próbáltam megbeszélni velük, de így utólag visszagondolva sem adtak konkrét választ.

Végül úgy döntöttem dobom őket. Nem kellenek ilyen "barátok", megalázkodni vagy könyörögni pedig nem fogok.

2022. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!