Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkó voltam? Bűntudatom...

Bunkó voltam? Bűntudatom kellene, hogy legyen?

Figyelt kérdés

A Facebookon, az egyik csoportból megismerkedtem egy nővel. Barátságnak indult, és ismerősök SEM vagyunk már.


Benne voltam egy humor csoportban, és ez a nő folyamatosan reagált a posztjaimra. Aztán ráírtam privátban, majd meglepetésképpen bementem az üzletbe, ahol eladóként dolgozott. Mondhatnám, hogy nem akartam tőle semmit, de persze ilyenkor mindig benne van a pakliban, hogy bármi lehet. Nyáron, egyik este iszogattunk egy padon a városban. Aztán wécére kellett mennie, én meg - mivel közel laktam oda - felajánlottam, hogy menjünk fel hozzám. Pisilés után levetkőzött, hogy elmegy zuhanyozni. Ez kissé meglepő volt, mert pisi után nem szoktunk zuhanyozni. Gondoltam egyet, ha lúd legyen kövér, és beálltam mellé a zuhanyfülkébe. Utána együtt aludtunk. Nem lettünk egy pár, nem is ez volt a cél (nekem ő túl fiús stílusú, meg rövid haj.. stb.), de néha feljárt hozzám. Mindig azt éreztem rajta, hogy ő akar többet is, mint "barátság”. Ennek ellenére is, csak mindig jött, aztán elment. Egyik reggel amikor bekapcsoltam a telómat, a Messengeren egy csomó törölt üzenet várt tőle. Később rákérdeztem, hogy mi volt ez, mondta, hogy iszogatott, és volt pár gondolata miattam. Mondtam neki, hogy remélem nem egyedül ivott be. Nem cáfolt meg. Ekkor azt sikerült mondanom neki, hogy jó úton jár az alkoholizmus felé. Utána nem is hallottam többet felőle.


2022. febr. 1. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem felesleges ezen morfondírozni.
2022. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz.
2022. febr. 1. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy kicsit szemét vagy.
2022. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz.
2022. febr. 1. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikőtök sem akart semmi komolyat, ezt te is tudod. Ha pedig azt sem tudtátok megbeszélni, hogy miért iszogatott miattad, akkor tényleg el kell engedni.


Am nem tudom mi számít bunkóságnak. Valószínűleg egy picit mérges is voltál, meg csalódott is, és valahol jogos, hogy zavar az itókázás. Én nő vagyok, de ha egy férfi azt mondaná nekem hogy miattam kénytelen volt inni, akkor nem akarnék tőle semmit.

2022. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, egyikünk sem akart semmi komolyat, de nála simán átfordulhatott volna "komolyba". Ezért mindig csak annyira engedtem magamhoz közel, hogy az nekem ne legyen már sok. Nem csak miattad iszogatott, az élete nem a legboldogabb. Van két gyereke, de ő karácsony este jobbnak látta beinni a város közepén, amíg a gyerekei (biztos) várták otthon vidéken.


"miattam kénytelen volt inni" - ilyen nincs! Nem kéri senki a másiktól, hogy igyon miatta. Nem vagyok absztinens, többször beittunk együtt is, de nem a sárga zöldig, és azok társasági/baráti italozások voltak, nagy röhögésekkel. De én egyedül nem iszom. Nincs olyan, hogy ha mondjuk bánatos vagyok, akkor megbontok egy üveg bort itthon.


Amúgy, már elengedtem! Egy éve, januárban találkoztunk utoljára. Érdekelne, hogy mi van vele, de csak ismerősi szinten!

2022. febr. 5. 01:05
 7/8 anonim ***** válasza:

A "miattam" ivást nem úgy értettem, hogy velem, ez csak egy negatív értelmű kifejezés, amit arra használnak az emberek, hogy "engem hibáztat, amiért innia kell". Én a sztoridból is ezt vettem le. Negatív gondolatai támadtak rólad, ivott emiatt és törölgette a beszélgetéseiteket. Sajnos sok féreg embert ismerek, aki a saját gyerekének is megmondja, hogy "miattad kell innom, te tehetsz róla".


Amúgy meg az alapján amit még írtál, tényleg vannak gondok a hölggyel. Megértem, hogy érdekel, mi van vele, de jobb elengedni.

2022. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz.
2022. febr. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!