Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagálnátok, ha kéretle...

Hogyan reagálnátok, ha kéretlen párkapcsolati tanácsot kapnátok egy barátotoktól?

Figyelt kérdés

3-4 éve lennétek már párkapcsolatban és az egyik legjobb barátotok (akinek sosem volt még tartós kapcsolata, a leghosszabb 4 hónap volt) elkezdené mondogatni, hogy szerinte a ti kapcsolatotokban mi az, ami rossznak tűnik és főleg te mit csinálsz rosszul és mit kellene változtatnod.


Ezt egy teljesen random, oda nem illő beszélgetésbe szőné bele.


Ti hogyan reagálnátok le?



2022. febr. 4. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírod amit mondott, vagy titokként kezeled?
2022. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha először van ilyen, akkor elintézném egy "köszi, de nincs szükségem tanácsra párkapcsolat terén, ha esetleg valamikor lesz akkor majd szólok" mondattal vagy valami hasonlóval.
2022. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Még mondanám neki, hogy köszönöm, de nagylány vagyok és nekem ez így jó és a páromnak is, különben szólna és megbeszélnénk. Felnőtt emberek vagyunk, van szánk, ha egymással valamit meg kell beszélni és két lábunk, ha ki akarunk sétálni a kapcsolatból.


Amúgy imádom ezeket a tanácsokat, jár a szája négyszemközt, de ha a pár másik tagja van, lapít, mint szar a gazban. Mondjuk az ilyet nem tartom barátnak sem.

2022. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 Csak azt kaptam meg, hogy nőként illene minden nap főznöm, mert a férfiak azt szeretik és, ha így folytatom (heti 2x főzök kb), akkor majd észre fogom venni, hogy szeretőt fog tartani, mert az majd megadja neki azt, amire vágyik.


Utána elmondtam neki, hogy nálunk ez úgy alakult ki, mióta összeköltöztünk, hogy felváltva főzünk, mert a munkánk miatt változó, hogy ki ér rá jobban és általában én heti 2x-3x tudok időt szakítani rá, a többi napon csak ő tud. De mi ezt megbeszéltük és így mindkettőnknek jó. Eddig senki sem panaszkodott.


Erre válaszként megkaptam, hogy csak azért fogadta el, mert biztos nem akart azzal megbántani, hogy a szemembe mondja, hogy nem csinálom meg azt, ami az én feladatom lenne.

2022. febr. 4. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

😂😂😂


Mondd meg neki, hogy nem vele akarsz szerencsére járni, hanem a pároddal és egymásnak valót választottatok.


Elég naiv vagy ha ezek után még a barátodnak tartod.

2022. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Megmondanám, hogy neked biztos ezért hevernek a lábad előtt a férfiak.

Egyébként meg, ez nagyon maradi felfogás.

2022. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Annyira kíváncsi lennék, hogy ezt a párod szemébe mondja. Férjem már rég helyretette volna.
2022. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Így végig gondolva, elég sok mindenben maradi a gondolkodása. Párkapcsolat terén is, meg úgy az életben is.
2022. febr. 4. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Jujjj ez egy nagyon maradi barát lehet.. Teljes baromság amit mondott szerintem. Általában nem azért szoktak szeretőt tartani mert a másik nem főz.. Vagy a szerető majd fog? :) Én ezt mondanám neki, hogy már nem az 50-es években élünk amúgy..
2022. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Tehát csaj vagy 1 pasi baráttal, aki nem akar hozzád hasonló nőt, mert te nem főzőcskézel.

Mi ezzel a gond? Nem egymást keresitek, felesleges rajta paráznod és kiakadnod!

2022. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!