Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elsősorban lányok véleményére...

Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, szóval nem rég coming outoltam egy lány barátomnak melegként. Lehetséges, hogy azért kérdezget sokat arról, hogy hogyan jöttem rá erre anno mert őt ez izgatja?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Vagy titokban leszbikus/biszexuális.

Vagy érdekli a téma.

Vagy nincs más közös témátok.

Vagy szeretne éreztetni veled, hogy róla beszélhetsz ilyesmiről.


Személy szerint semmi izgatót nem látok abban, hogy valaki meleg.

L

2022. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Vagy csak érdekli a téma. Ha egy barátom coming outolna, valószínűleg én is kérdezgetném kicsit, ha látnám, hogy nem zavarja és szívesen válaszol. Egyrészt meg kíváncsi lennék, másrészt meg szeretném ha érezné, hogy engem ez egyáltalán nem zavar vagy ilyesmi és nyugodtan beszélhetünk róla. Én se látok semmi izgatót abban, ha valaki meleg.
2022. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sosem volt még meleg ismerőse, barátja, akitől ilyesmiket kérdezhetett volna, természetes, hogy kíváncsi. Ez nem zárja ki, hogy izgatja a dolog, de nem is jelenti azt.
2022. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak érdekli a téma. Én is sokat beszélgettem erről az első meleg sráccal, akivel jóban voltam, érdekelt a téma, pedig hetero vagyok :D csak szeretek minél több életet megismerni, plusz bírtam is a srácot, aggódtam is érte, hogy nehogy bántsák, de mindenki jól fogadta neki szerencsére :)
2022. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!