Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudik vagy nem?

Hazudik vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy barátnőm Noémi. Nemrég jött az osztályba és én meg Valentinával jóba van. De már többször becsapott minket és nem is kedveljük már annyira. Bukásra áll, bunkó és mindig siettet. Holnap pedig dogát írunk Bioszból, Fizikából és matek + biosz házi is volt. Tanulás után megkérdeztem miért elérhető miért nem tanul. És azt a kifogást találta hogy az egyik ismerőse kórházba van és ő kint a kocsiba várakozik. De mindezt úgy hogy reggel még ott kérte tőlem a mobilnetet merthogy neki nincs. Nemtudom de Egerbe a kórháznál nincs free wifi ugye? Mert szerintem nem a kórháznál van. Hanem otthon és hazudott. Azt mondta holnap elmondja majd meglátom de addig is véleményeket kérek. Hazudott vagy sem?

2022. febr. 8. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy buta pitsha mit foglalkozol vele?
2022. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy van a net Egerben a kórházban, vagy sem, de lehet, hogy fennáll az esélye annak hogy hazudott, de lehet hogy nem. Ha bunkó veletek, ne foglalkozzatok vele, amúgy meg szerintem nem a te dolgod, hogy tanul-e vagy sem. Majd ő kap rossz jegyet, nem te.

Szerintem eleve ezen a szituáción totál felesleges pörögni.

2022. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazatok van. Nem érdemes vele foglalkoznom. Ha ilyen akkor ilyen. Megpróbálom neki elmondani hogy hagyjon minket békén.
2022. febr. 8. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En a mai (42 eves) eszemmel mar azt vallom, h minden kapcsolat, ahol agyalgatni kell, h mit miert csinal, h igaz-e, vagy sem (mind games) egy fabatkat sem er. Meg kell tole szabadulni.

Ellenben minden olyat, ahol onmagadat adhatod, ahol lehetsz oszinte, megtartani es taplalni kell.

2022. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válaszolóval értek egyet teljes mértékben. Egy olyan kapcsolattartásban, ahol neked azon kell gondolkodnod, hogy a másik mit miért csinál, és igazat mond vagy nem, ott ő titkol előled valami olyat, ami rá nézve terhelő és ha ez a titok kiderül az mindent más megvilágításba helyez. Mindig hallgass a belső megérzésedre. Úgy értem, ha felmerül benned a gyanú, hogy hazudik, akkor sajnos így is van. Engem pontosan így vertek át.
2022. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, azóta mi történt?
2022. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!