Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok barátokat...

Miért nem tudok barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Van 2 osztálytársam akikkel az iskolában jól elvagyok (Középiskola). Ha megkérdezem tőlük azt, hogy iskolán kívül elmegyünk-e valahova, akkor azt mondják, hogy igen, de soha sincs belőle semmi. Közben tőlük meg mindig azt hallom, hogy a barátaikkal ide-oda mentek. Mit csinálok rosszul?
2022. febr. 8. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elég összetett kérdés. Van hogy valójában nem barátokról van szó, csak mivel sokat van együtt az ember velük, annak hiszi. Lehet itt is ez van.


Valahova helyett konkrét, előre kitalált programra hívd őket. Pl. "menjünk dumálgatni egyet x helyre, közben bemehetünk kajálni majd az y-ba is". Vagy "találkozzunk z helyen és mászkáljunk egyet a környéken".


Tudd mit akarsz csinálni és arra hívj embert. Erre is fognak nemet mondani vagy visszamondják, de ez normális.


Azon a két osztálytársadon kívül is próbálj a suliban haverkodni, ismerkedni, barátkozni. Menj oda új diákokhoz, növeld az ismerőseid számát. Lesz majd olyan aki szívesen megy.

2022. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Rossz a kisugárzásod. Ha kellemessé válik a társaságod, ha mindenki feldobódik és vidám lesz a környezetedben, akkor sok barátod lesz.
2022. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőm megkérdezné, hogy majd valamikor elmegyünk-e valahova, azt mondanám igen. Ha nem lenne konkrétum, ennyiben is maradnánk.

De ha azt kérdezné, hogy figy, MA suli után üljünk be 1 órára a xy kávézóba, a kapuban megvárlak, akkor mennénk.

Ez így működik.

2022. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Én felfogtam hogy nekem sose lesz senkim. Teljes magányban élem le az életem. Sz*R ember vagyok

De te nem vagy az. Azért nem mennek el mert ők csak sulis barátok. Keress másokat, próbálj feloldódni. Nekem ez nem sikerült. Sok sikert.

2022. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!