Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek valahogy lehetne...

Szerintetek valahogy lehetne javítani a kapcsolatunkon a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ezelött nagyon jól megvoltunk, majd pár hete elkezdett bunkó stílusban válaszolni vagy volt hogy megse nézte ha kerestem, gondoltam biztos elfoglalt, meg neki is van magánélete nem szerettem volna zavarni. De a suliban is ő mondogatta hogy beszélhetnénk többet, de mégis ő hagyott ott. És volt hogy mellettem állt beszélgettünk majd egyszer csak elkezdett egy másik lánnyal beszélni meg ott hagyott. Már nagyon elegem volt ugyhogy hagytam rá most hogy megint újra jóban lettünk tegnap megbeszéltük hogy találkozunk és jön egy másik barátnőnk is. Ebből az lett hogy a csoportba írták (3-man vagyunk benne) hogy majd felhívnak és akkor lemegyünk. Közel 5 órája vàrtam hogy vissza írjanak de a barátnőm még meg is nézte hogy írtam neki. Úgy döntöttem hagyom, megpróbàlom majd megbeszélni vele egyik nap, hátha valamire jutnánk. De szerintem már ennek sem lenne sok értelme.Szerintetek valahogy lehetne még javítani a kapcsolatunkon vagy inkább hagyjam élje az életét és szép lassan távolodjunk el?

2022. febr. 12. 14:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá hogy nekem semmi bajom azzal ha mással is barátkozik, örülök neki ha boldog és nem kell mindig egymás nyakán lógnunk csak kicsit rosszul esik hogyha nem szeretne velem találkozni vagy valami nem mondja a szemembe és inkább ignorál.
2022. febr. 12. 14:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled lenni, engedd el, keress olyat aki szívesen tölti veled az idejét, nincs szükséged ilyen megalázásra
2022. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban természetes folyamat, hogy megváltoznak a személyes preferenciák. Nem kell túlzottan a szívedre venni, lesz más lb.
2022. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, nem kell. Nyereség ért, nem veszteség.
2022. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!