Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a megoldás ilyenkor? Ne...

Mi a megoldás ilyenkor? Ne engedjem őket össze?

Figyelt kérdés

A pasimnak elég nagy túlsúlya van, de én így szeretem. A barátnőim (pontosabban főleg csak egy) pedig elég csúnyán viselkednek vele, és többször is elhangzott már, hogy nem illik hozzám. Ezzel még meg tudnék békélni, de az már sok, amikor kuncognak, ha a páromnak nehézsége akad a súly miatt (pl bekötni a cipőjét, felvenni valamit a földről, stb).

A párom emiatt pedig kezdi megutálni őket. Mi ilyenkor a megoldás? Ne találkozzunk közösen? Próbáltam beszélni velük, de hiába.



2022. febr. 15. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Na visszatért a 144 kilós troll :D
2022. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Aki a választottadat cikizi, azt én nem nevezném a barátnőmnek, hanem egy idióta bunkónak és hanyagolnám.
2022. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg segíthetnél lefogyni a párodnak, így ő is egészségesebb lenne, és nem is lenne gúnyolódások célontja.


Két légy egy csapásra.

2022. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek nem barátok :D Miféle kapcsolat az ilyen? Már abarátaiddal...aki ilyet tol és esetleg még szóltál is nekik hogy ez rosszul esikk az nem értem minek van az életedben
2022. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk szólj a párodra, hogy fogyjon le.


A barátnők cikik, igen, de a párod meg igénytelen, aki lehet 3-4 éven belül meghal szívrohamban.

2022. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lehet a baráti körömet vizsgálnám felül vagy elkezdeném én is cikizni a párjaikat valamiért, pl ha nagy az orra, vagy kb bármiért.
2022. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hatos, attól hogy valaki árt valakinek, attól még nem kell egy másik embernek is ártani, aki meg nem tehet semmiről.

Jelen esetben, a Kérdező barátnői piszkálják a Kérdező barátját, és ezért a Kérdező is piszkálja a barátnői barátait? Akkor sem jutottunk sehova, csak a Kérdező is olyan paraszt lesz, mint a kedves "barátnői". Ez így nem megoldás.


Kérdező, szerintem, csak simán mondd meg a barátnődnek hogy ez nem barátság, és ha nem fejezi be, akkor nyugodtan kereshet magának olyan barátokat akik hasonlóan parasztok, mint ők. Te ebből nem kérsz.


Ötös, nem biztos, hogy azért túlsúlyos, mert sokat zabál. Lehet, hogy betegség, vagy csak simán ilyen a testalkata.


Remélem, tudtam segíteni, sok szerencsét!

2022. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!