Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos valakit megkérni, hogy...

Jogos valakit megkérni, hogy írjon kevesebbet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki folyamatosan írogat, és kezd az agyamra menni. Megmondhatom neki finoman, hogy vegyen kicsit vissza?

Szeretem attól még csak nincs kedvem ennyit beszélni vele.


2022. febr. 15. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Persze,mikor taliztok akkor mond azt hogy van egy lány,aki sokat ír meg nem szereted ha sokat írnak,így hát észben kap ő is,és sokat nem fog írni,ha nem egy buta emberről van szó,Én így szoktam csinálni,és 90%-ban be vállik
2022. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Ne válaszolj neki gyarkan és ne válaszolj neki sokat.

Majd észre veszi magát.

De ha nekem valaki azt írná, hogy kevesebbet írj akkor az jönne le, hogy nem is akarsz igazán kommunikálni tehát nem is írnék neked többet.

Vagy ha tényleg nem akarsz már vele beszélni akkor ignoráld telejsen.


Egyébként nem nagyon értem, hogy tud online leterhelni hisz ha nincs időd nem írsz vissza ennyi.

Ha én elfoglalt vagyok van, hogy két nap után válaszolok.

2022. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki finoman. Írd meg, hogy szereted, de nincs ennyi időd levelezésre, el vagy foglalva. Biztos rosszul esik neki, dehát neked meg az esik rosszul, hogy zaklat. (Nekem meg egy idegen facebook csoporttárs írogat naponta, az is zavar, igyekszem tömören, nem kezdeményezően és késleltetve reagálni, de ahhoz meg sajnálom, hogy egyáltalán ne reagáljak rá.)
2022. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne válaszolgass neki ha nincs kedved és kész.Lehet lesz sértődés de azzal ne törődj!Mondd hogy nem vagy fenn éjjel nappal.

Másik verzió jó még amit az 1-es válaszoló is írt.

Ha nem kapcsol ő baja.Én se szeretek egésznap írkálni

2022. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig visszaírni neki.
2022. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
csak mégis hogy jön le az, ha látja, hogy elérhető vagyok és nem válaszolok? Meg nem hagyja, hogy lezárjam a beszélgetést, folyamatosan éleszteni akarja fel ami ha napokon keresztül megy megállás nélkül nagyon fárasztó.
2022. febr. 15. 17:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Beállítod hogy ne lássa senki hogy mikor vagy elérhető,ennyi.

Én is így csináltam

2022. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak a szünettartás a megoldás, és több nap után a rövid, nem érdeklődő válasz. Ha erre megsértődik, akkor legjobb az egész kapcsolatnak véget vetni, nem hiányzik ő neked. Csak használ téged a kínzó magánya oldására.
2022. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Tedd engedélykérések közé.
2022. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen 9-es vagy némítani is lehet a beszélgetést és akkor nem lehet látni hiába ír az a valaki.

Régebben így volt most nem tudom hogy van

2022. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!