Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát vagy több? Hogy derítsem...

Barát vagy több? Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

Van egy ember az életemben akivel nem tudok dűlőre jutni. Sok személyes dolgot megbeszéltünk már pár év alatt és néha úgy érzem vannak mondatai amik mögött több érzelem lenne mint barátság. De közben olyan óvatosan használja a szavakat hogy a következő pillanatban meg az jön le hogy csak barát.


Magammal is bajban vagyok mert alapvetően igényem van a társaságára tehát hiányzik ha nem beszélünk de ugyanakkor meg nem vagyok abban biztos hogy nekem másképp is tetszene, mint férfi. Fogalmam sincs és eléggé össze kuszálja a dolgokat és megzavar.


Erre lehetne azt mondani hogy beszélj vele de hogy? Amikor még én sem tudom hogy én mit érzek valójában? Még életemben nem jártam így.


Egyszer volt hogy hosszabb időre megszakítottam vele a kapcsolatot de valamiért mégis csak újra kerestem a társaságát. Nagyon fura.


Kötődöm hozzá de hogyan? Ilyenkor hogy lehetne kideríteni mégis mi ez az egész kettőnk között?


2022. febr. 16. 06:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Menj fel hozzá, és kérd meg, hogy maszírozza meg a hátad mert fáj. Fordulj hasra, vedd le a trikód.

Ha azt mondja, hogy vedd le a nadrágot is, hogy jobban hozzáférjen az alsó csigolyáknál is akkor több mint barát.

Gumi legyen nálad.

2022. febr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

#1 😂



amúgy ez nehéz mert kockázatot kell vállalni valakinek. amibe benne van, hogy lehet bukta is. amiatt, hogy jó ami van nagy a veszteni való.


amúgy ha csávó, akkor kb tuti, hogy jutottak már eszébe dolgok, de az más mint tényleg lépni

2022. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

én is hasonló szituban voltam nőként.

a ffi részéről elhangzott néhány mondat, ami másra, többre is utalhat, de ő is nagyon óvatosan fogalmazott, és bonyolította a helyzetet, h. van párja...

aztán egyszer csak megírtam neki, h. szeretem.


szándékosan nem ragoztam túl, tehát nem írtam azt, hogy szeretlek mint embert, mint barátot, és azt sem írtam, h. szerelemmel szeretném, mert én sem voltam tisztában sem magammal, se vele.


csak annyit a mail végére, h. szeretlek.


érdekes volt megfigyelni a reakcióját.


konkrétan ezt a vallomásomat nem reagálta le verbálisan, tehát nem írt vissza, h. én is téged, vagy jólesett, amit írtál, vagy ezt nem kellett volna mondanod... hanem a viselkedésén lehetett lemérni, h. mennyire örülhetett neki.


sokkal felszabadultabb lett és nagyon kedves...

végül én ebből kiléptem, mert a dolog nem fejlődött tovább, és nem akartam háromszöghelyzetet teremteni.


neki gyerekei is vannak, tehát el tudom képzelni, h. tipródott, és nem mert moccanni.


de a lényeg, ha legalább emberileg szereted ezt a fickót, írd meg neki, de te se ragozd túl.


nézzük meg, mit reagál.


ha szerelemnek veszi, még mindig mondhatod, h. te csak emberileg szereted.

2022. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
#3 senki nem ír ilyet, hogy szeretlek, ha csak mint embert :D
2022. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

mi az ellenkező nemű barátainkkal bizony kimondjuk, leírjuk ezt.

vedd észre a különbséget.


szeretlek


szerelmes vagyok beléd


nem utóbbit írtam.


szeretni nem csak szerelemmel lehet!

2022. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
#5 nekem vannak nő barátaim és még soha nem írtunk ilyen egyszavasakat egymásnak, hogy szeretlek. de ettől még persze lehet máshol van ilyen. Szerintem ilyen helyzetben általában mindenki vigyáz, hogy ne legyen félreérthető és ez a szeretlek meg nagyon az. mert férfi nő ezt egy módon szokta használni.
2022. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

én nem 1 szavast írtam neki, hanem amúgy egy mailt, és annak a végére tettem.

sajnállak téged, ha neked senki nem mondta, h. szeret a barátaid közül.

ez lenne a normális.

és barátok között nem kell félni attól, h. bárki félreérti, mert azért vagytok barátok, nem pedig egy pár.


butus...

2022. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

6


Szerintem sincs igazad! A magyar nyelv gazdag, megkülönbözteti a szerelemes vagyok és a szeretlek szavakat, míg az angol mindegyikre azt mondja love.


Épp az lett volna félreérthető, ha 7-es elkezd magyarázkodni, hogy nehogy félreértsd, csak barátként értettem stb.... na, ez gyanús lett volna, hogy esetleg épp másképp van.


Mivel elmondása szerint a fickó viselkedése ezután még pozitívabb lett irányában, így valószínűleg az a férfi tényleg átélt pár feldobottabb napot, miután ezt olvasta.

2022. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#3, én is ugyanígy tettem, csak én levelet írtam és nem emailt.


Amúgy sose tettem volna meg, de utolsó napom volt a cégnél. Úgy voltam vele, hogy tartozom magamnak annyival, hogy leírom az érzéseimet neki.


Sokat őrlődtem már miatta, ő pedig igazából csak játszott velem, azt mondta, hogy ő nem tudott/vett észre semmit. Azóta nem keresem őt és így is marad már.

2022. febr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzátenném hogy elég ingoványos a talaj mert én nem szeretnék semmi olyanba belemenni ami kicsit is összeférhetetlen az elveimmel, tekintve hogy van kapcsolata. Ez is gondot okoz mert még jobban megzavar. És alapvetően azért lenne jó ezt tisztázni mert én kihátrálnék ebből a kapcsolatból ha ennyire zavaros...
2022. febr. 17. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!