Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitévő legyek??

Mitévő legyek??

Figyelt kérdés
A barátnőim szóba sem állnak velem, pedig nem ártottam nekik egy szóval sem.Egész nap a suliban kirekesztenek, hozzám sem szólnak, mintha egy idegen lennék. Talán ez az irigységre vezethető vissza, mert én intelligensebb vagyok mint ők, számos versenyt nyertem meg, na meg a szüleim gazdagok.Nagyon rosszul esik, hogy elítélnek, pedig én nem tehetek erről, hisz a tanulási lehetőség mindenki előtt nyitott, a családját pedig nem valaszthatja meg az ember. Régen ez egyáltalán nem így volt, egész nyarat együtt töltöttük el, mindent tudtunk a másikról , nem tudtunk egyes nélkül élni. Ez annyira megviselt, senkim nincs akivel beszélgetnék, a szüleim ugye egész nap dolgoznak, csak magam vagyok a gondolataimmal, s magamban keresem a hibát.Nem tudom, hogy miről tehetek én.

2022. febr. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Keress új barátokat, és nyugi, csak irigykednek. ;)
2022. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Holnaptól te se foglakoz velük.

Keres más embereket akik megbecsülnek téged is,kölcsönös bizalom legyen.

2022. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye...

Csak azért, mert valaki okos és gazdag, nem rekesztik ki, ahogy veled sem tették ezt korábban. De ha valaki feszt okoskodik, magát felsőbbrendűnek érzi és ezt másokkal is érezteti, az már inkább adhat okot ilyenre.

Talán gondold végig, biztos mindent jól csináltál-e, esetleg nézz szembe azzal a ténnyel, hogy talán te sem vagy tökéletes és feltétlen szerethető. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy ők biztos nem hibásak semmiben.

Aztán ha magadat helyretetted, kereshetsz új barátokat. Senki nem zár el ettől, meg nem csak az osztály létezik a világon.

2022. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!