Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melegek, ti hogyan reagáltok...

Melegek, ti hogyan reagáltok arra, amikor a hetero barátaitok, ismerőseitek elkezdenek a lányokról beszélni, kérdezgetni titeket, hogy milyen csajok jönnek be? (Én is az vagyok sajnos.) (Nem tudják rólatok, hogy melegek vagytok.)

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

A szőke kékszemü magas vékony.

Most azt nekik nem kell tudniuk, hogy ezt én srácban szeretem.

2022. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudok a témára válaszolni, csak annyit fűznék hozzá, hogy a legnagyobb tévhit amikor az ember azt hiszi ,hogy a barátai nem vágják ,hogy a másik nem felé húz az illető....
2022. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Elmondanám, hogy a meleg vagyok.


Ha nem fogadnak el emiatt nem a barátaid.


Ha te nem vállalod fel, akkor meg hazugságban élsz.


Mindenképpen gáz ha titkolod.

2022. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már megmondom, hogy meleg vagyok, szóval nem vonzódom a nőkhöz. Elég sok barátom van szerencsére, de egy kivételével mindenkit egyetemista koromban ismertem meg, és ők mindannyian tudják, hogy meleg vagyok. Illetve az új ismerősöknél is ki szokott derülni, mert nem titkolom. Részben szándékosan is, de nem mozgok olyan körökben, ahol ebből problémám lehet.


Régebben pedig tartottam magam ahhoz a szabályhoz, hogyha nem is mondom el az igazat, de nem hazudok direkt módon. Letereltem a kérdést, nyíltan megmondtam, hogy nem akarok erről beszélni, vagy pedig sokértelmű választ adtam.


26/F

2022. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatod azt is, hogy nincs konkrét kedvenc típusod, mert mindegyik típusból vannak nagyon jók, gyönyörűek is meg kevésbé jók, kevésbé szépek is. Ez lányokra is és fiúkra is egyaránt vonatkozik.

Vagy mondhatod azt is, hogy olyanok jönnek be, akikkel jól megértitek egymást, aki művelt, okos, figyelmes, akivel jó együtt lenni, közös hullámhosszon lenni, jókat beszélgetni, aki hasonlóan gondolkodik, mint te, akinek minden percben élvezed a társaságát és a jelenlétét, a többi pedig már részletkérdés.

Ja, és remélem találsz majd egy jó srácot, aki miatt nem fogod már azt érezni, hogy "én is az vagyok sajnos". ;)

2022. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!