Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy normálisan ember hogyan...

Egy normálisan ember hogyan sétál tömeg előtt?

Figyelt kérdés

Kicsit szociális fobiám van ha emberek előtt sétálok akár csak egy iskolai folyosón ahol rengetegen vannak vagy az utcán 5-10 fős csoport szembe sétál velem minden bajom van.

Össze vissza nézelődők forgatom a fejem meg a járásom is fura olyankor olyan érzésem van engem néznek. Átlag ember ezt hogy kezeli? Nyil egyenesen előre néz?


2022. febr. 23. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Normális embert nem érdekli, tömeg előtt - mögött - nélkül is pont ugyanúgy sétál.
2022. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Mitől félsz, megesznek? Gyenge az önbizalom szo? Nézz magadba , és utána tégy rendet az agyadban. Mert ez a képviselet amit te csinálsz nem jó, hogy félsz az emberektől meg önbizalomhiányos vagy, ez káros, szerinted ha mindenki így gondolkodna hol lenne a világ?
2022. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
#2 ön elmebetegnek tetszik lenni?
2022. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Conor Mcgregor megvan? Na hát úgy nem.... Inkább,úgy mint Putyin. Egyébként képzeld azt, hogy láthatatlan vagy, hátha beválik.
2022. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Uuu az nagyon rossz. Én már 35 éves vagyok,de még teljesen nem nőttem "ki . Sokat szenvedtem tőle. Aki nem érez ilyet,az nem tudja. Teljesen természetes, hogy az emberek jönnek mennek. Nekem volt olyan anno,hogy inkább más felé mentem,kikerültem amit lehet..
2022. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Átlag ember fogalma, mit takar? Ki tesz különbséget az emberek között?
2022. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Humor Herold ***** válasza:
96%

#2

Azt ugye tudod hogy a szociális szorongás mentális betegségnek számít?! Hiába néz magába, az nem segít a baján.Az agyát meg nem tudja rendbe tenni.Te sem tudod,pedig nem vagy beteg.Mégse tudod felfogni hogy mit jelent az a szociális fóbia.Megérteni meg pláne nem.Sőt,elfogadni sem.De hát jólvanezígy :)

2022. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, kapsz pszichológustól segítséget, vagy voltál már orvosnál ezzel?


Normális ember ugyanúgy megy a kihalt utcán is, mint a százezres tüntetés előtti tömegben...

2022. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pontosítok akkor nincs bajom ha nagyon sok ember van körülöttem és mindenki a maga dolgával foglakozik/barátjával beszélget. Akkor jön rám ez a fobia ha például sétálok az utcán és velem szembe sétál mondjuk 4-5 ember amíg nem mennek el mellettem minden bajom van mintha engem bámulnának olyan érzésem van közbe meg nem is ilyenkor ideges leszek és össze vissza nézelődők. A suli folyosón is ugyan ez. Bármikor amikor egy fix helyen álló ember csoport mellet el sétálok vagy egy ember csoport sétál velem szembe. De ha emberek között állok mondjuk buszon boltba vagy bárhol akkor nem jön elő ez a fobia. Szóval elég érdekesen működik
2022. febr. 23. 21:19
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Pszichológushoz fordulj!
2022. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!