Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy normálisan ember hogyan...

Egy normálisan ember hogyan sétál tömeg előtt?

Figyelt kérdés

Kicsit szociális fobiám van ha emberek előtt sétálok akár csak egy iskolai folyosón ahol rengetegen vannak vagy az utcán 5-10 fős csoport szembe sétál velem minden bajom van.

Össze vissza nézelődők forgatom a fejem meg a járásom is fura olyankor olyan érzésem van engem néznek. Átlag ember ezt hogy kezeli? Nyil egyenesen előre néz?


2022. febr. 23. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
2022. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Fú, én tudom miről beszélsz...

Régen kb 14 évesen elég sokat szorongtam úgymond, na olyankor éreztem azt, hogy ha engem figyeltek, akkor mint aki még járni is elfelejtett, úgy éreztrm magam. Hálistennek már egyre kevesebbszer van, pont nemrég éreztem ezt újból, rohadt xar volt, eszembe jutatta a rég "szép" időket😐

2022. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 Igen ez a jó szó, hogy elfelejtek járni ilyenkor még a saját labfejemben is meg botlok😅
2022. febr. 23. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!