Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem rosszul magam...

Miért érzem rosszul magam attól, hogy egyik haveromnak gyönyörű barátnője van? 25/L

Figyelt kérdés

Már jó néhány hónapja együtt vannak, de a lányt eddig mindig képeken láttam, most viszont összefutottam velük egy bevásárlóközpontban. Haverom leállt velem beszélgetni, amíg a barátnője nézelődött (valamiért nem jött oda hozzám), de annyira fura érzés fogott el, meg olyan féltékeny lettem - mert a lány nagyon szép - hogy sose néztem haverom szemébe, pedig ő kereste a szemkontektust, de mindig elfordultam, meg mondtam, hogy sietek, és leléptem. Miért érzek így? Régen tetszett nekem ez a fiú (ő nem tud róla), együtt nőttünk is fel, de csak haverok vagyunk, és mindig lemondtam róla, ahányszor járt valakivel, így sose vallottam be az érzéseimet. Múltkor azt mondta valszeg szakítani fognak, mert gondok vannak a lánnyal (titokban találkozgat más fiúkkal esténként stb) és haveromnak ebből elege lett. Őszintén szólva kezdtem ennek örülni.

Mondtam neki, hogy ne a külseje miatt legyen vele, meghogy térjen már észhez, de úgy tűnik kibékültek. Nem érzek már iránta semmit, mégis jól esne, ha észrevenne.



2022. febr. 27. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ennek a barátomnak a családja nagyon szeret, mindig úgy megyek hozzájuk, mintha haza mennék, sőt a szülei mindig mondták, hogy úgy elfogadnának engem, mint a gyermekük barátnőjét, és akárhány barátnője volt haveromnak, mindig azt mondta az anyja, hogy nekem jobban örülne.
2022. febr. 27. 14:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed rosszul magad, mert te neki nem kellesz. Ennyi a válasz csak erre. Te nyilván szeretnél tőle többet, de ő nem úgy tekint rád.
2022. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Persze, a szép csaj igazából egy ordas nagy qrva, az átlagos "lány a szomszédból", akivel a csávó gyerekkora óta barátkozik meg titokban szerelmes belé és a csávó anyja is nyíltan ilyeneket mond, hogy jobban örülne, ha vele lenne együtt a fia :D Túl sok tinidrámát néztél szerintem
2022. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# Nem nézek tinidrámákat. Sajnálom, ha ez a valóság. Mintha én annyira örülnék neki...
2022. febr. 27. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt még megbújik valahol egy kis érzés/vonzalom iránta. Bevallottad már valaha neki, hogy régen tetszett? Lehet pozitívan reagálna rá. :)
2022. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam még el neki :/
2022. márc. 6. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!