Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak a “legjobb...

Most mit csináljak a “legjobb barátnőmmel”?

Figyelt kérdés
Már igen régóta ő a legjobb barátnőm tavaly békültünk ki egy igen nagy veszekedés után nagyom megerősödött a kapcsolatunk de mióta elkezdődött a suli néha volt hogy éreztem ki akar sajátítani meg ha mással beszelek mindig oda jön de ha ő mással van akkor én vagyok az idegesítő ha odamegyek meg édesanyámra is szokott mondani dolgokat vagy le kurváz ok nélkül mert egyik nap nem vele mentem suliba, szóltam neki hogy igazán abba hagyhatná hogy kurváz meg nem kell szidnia anyukámat erre elment megsértődött és ugyanolyan bunkó mint elötte, nekem semmi bajom akármilyen legyen elfogadom de az hogy ilyeneket mond azt utálom. Volt egy olyan is hogy elvette random a dolgaim mert ez “vicces” de kicsit lebasztam hogy hagyja abba akkor elmondta hogy egy hisztis picsa vagyok mert nem lehet velem poénkodni utána nap látszott hogy ezt az egyett megbánta de folytatta a bunkozást már úgy vagyok vele hogy ráhagyom inkább vagyok másokkal majd megbeszéljük ha szeretné de én egyre jobban érzem hogy távolodunk és inkább mondamán ezt haverkodásnak mint legjobb barátságnak. Szerintetetek mit csináljak?

2021. szept. 29. 06:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Semmit hagyd rá a dolgot majd rá jön hogy egy igaz barátnőt vesztete(ugyan ebbe vagyok)
2021. szept. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztóan gyerekes az illető és csak a figyelemre vágyik. Valószínáleg te egy kicsit okosabb, érettebb vagy nála.
2021. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igy ok nélkül csunyat mondd, mar baratom se lenne.
2021. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy szidja anyád meg kurváz téged?! Hogy vagy képes ezt az embert barátodnak nevezni?! Hagyd ott a büdös francba megrohadni magának, aztán majd elgondolkodik, hogy mi történt. De komolyan. Ma már rá se nézz, ne is keresd. Szépen építsd le. Ha meg feltűnik neki és beszélni akar róla, akkor pedig egyenesen mondd meg, hogy rohadtul nem úgy viselkedik, mint egy barát. Arról nem is beszélve, hogy idősebb, mint 14 életév? Ahogy így leírtad, nem tűnik annyinak agyilag. Ezt is mondhatod neki, hogy mintha dedóban lennél. Ha behisztizik, akkor meg csak jól jártál.
2021. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért barátkozol ilyen szardarabokkal? Mire jó ez neked? Ennyire lenézed magad, ennyire utálod az életed? Ne már. Kapj az agyadhoz, sürgősen építsd le ezt az idiótát és barátkozz másokkal, nem lesz nehéz ennél normálisabbat találni.
2021. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, elgondolkodtam és tényleg jobb lesz nélküle, valahogy már egy ideje érzem hogy ez a kapcsolat nem lenne a régi többet
2021. szept. 29. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!