Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyomulós ha még mindig likolom...

Nyomulós ha még mindig likolom a volt barátom képeit?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátom, nagyon sokat beszélgetünk szinten minden egyes nap, több éven keresztül. Kb 2 hónapja nem tetszett nekem a hozzáállása a barátságunkhoz, mivel úgy éreztem teljesen egyoldalú a dolog. Megírtam neki mi bántott engem annak reményében, hogy változtat a viselkedésén. Ő válaszolt, azt írta, hogy sajnálja ilyen irányba váltott a barátságunk, és jobb barátot érdemlek nála. Én megírtam neki, hogy még barátok lehetünk ezután is ha változtat ezen. Ő teljesen ignorálta amit írtam, és próbáltam őt többször felhívni mivel attól féltem valamit csinál magának mivel nem adott több napig magáról jelet. Ő vissza írt annyival, hogy jól van és tovább ignorált. Azóta többször is ki tett Facebookra pár dolgot, és mivel nekem semmi bajom nincs vele (csak az akkori viselkedésével) ezért likoltam ezeket a posztokat. És most kezdtem el gondolkodni azon kell e nekem ez a ember az életembe és van e értelme annak, hogy még mindig barátok vagyunk a szociális felületeken. Úgy érzem az, hogy likoltam neki pár képet teljesen nyomulósan jöhet le neki, az igaz, hogy nagy része volt a életemnek, de nem akarom azt gondolja nem tudok nélküle élni, mivel az élet megy tovább vele vagy nélküle. És ha most vissza írni, akkor nagyon meg gondolnám barátkoznék e vele.

2022. márc. 2. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Likolom?????

Tisztára arra hasonlít, hogy "gyilkolom".

Esetleg nem akarod kedvelni?

2022. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez már nagyon gáz, szerintem ez már a nyalizásnak minősül.
2022. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A leírás alapján nyomulósnak tűnsz, igen.
2022. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális embert csak idegesíti bármilyen like.

Plusz felesleges kattintás megnézni ki volt.

Ha neked a like ok jelentik a barátságot elég nyomorult életed lehet.

2022. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem likok jelentik azt, hogy barátok vagyunk. Csak eddig mindig likoltam a posztjait, és többnyire a munkáságát teszi fel mert fotós. Azon is gondolkodtam hogyha tényleg már nem fogunk beszélni, akkor semmi értelme annak, hogy kövessük egymás életét online.
2022. márc. 2. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Kibicsaklott a szemem :(
2022. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha lajkolod a kepeit, mindig a figyelmet keresed, es mivel lajk, van benne egy lelkifurdalas-keltes is. Ebben az esetben van egy passziv agressziv jellege.
2022. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Like-olom, vagy lájkolom.
2022. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!