Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek? Hogyan lehet...

Ti mit tennétek? Hogyan lehet leépíteni egy nyomulós "barátnőt"?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy találkoztam az általános iskolai barátnőmmel az edzőteremben ahova napi szinten járok.Kiderült ,hogy ő is ott szokott edzeni, és kb 10 percre lakik tőlünk.

Igazából nem mondhatni hogy olyan jó barátnők voltunk általánosban, azóta nem is beszéltünk.(10 éve)

Meg is beszéltünk másnapra egy találkozót.


Másnap beültünk iszogatni egy helyre.Idővel előkerült a párkapcsolat téma.Elkezdte nekem elmesélni az eddigi balul elsült kapcsolatait,a jelenlegeit is beleértve.

Állítása szerint a párja megcsalta őt ,de annyira szereti ,hogy megbocsájtott neki , és most küzd azzal ,hogy ne legyen féltékeny rá.Egész este ez volt a fő téma, de gondoltam biztos jól esik kiönteni a szívét.

Végül ennek ellenére egész jól telt az aznap este, gondoltam néha megismételhetnénk.


Azonban másnap már üzenetet is kaptam tőle.

Megkérdezte, hogy van e kedvem eljönni a kozmetikájába(kozmetikus) egy kezelésre.

Gondoltam miért ne, elmegyek úgyis közel van.

Amikor odaértem még volt egy vendég előttem és kb egy órás késéssel be is ültem a kezelőszékbe.

A kezelés közben folyamatosan leste a telefonját és meg volt róla győződve hogy megcsalja a barátja.


A kezelés végén megkérdezte hogy ma megyek e edzeni mert akkor mehetnénk együtt.

Aznap valóban terveztem hogy megyek így végül belementem.Később kitalálta hogy elmehetnénk este még a városba egy kicsit beszélgetni.

Nem akartam erre már annyira igent mondani de gondoltam mostanában ritkán járok el otthonról egyszer belefér.


Aznap végül nem jött el az edzésre mert fáradt lett ,azonban mondta hogy attól még marad a mai program.

Este bementünk a városba, azonban kiderült hogy majd csatlakozik hozzánk a barátja.

Végül csatlakozott is és meglepő módon egész normálisnak tűnt.(a barátnőm szerint ez csak álca)

Végül hajnalig maradtunk aznap.


Másnap este csöng a telefonom. A barátnőm az.

"nagy baj van" -mondja.

"Mi a baj?" -kérdezem

" A barátom 3 órája nem írt vissza nekem messengeren, valószínű megcsal.Nem tudom mit csináljak.Ki tudnál jönni a kocsimmal itt állok a házatoknál"

Erre mondtam neki hogy már pizsamában vagyok ,szerintem ez az ő kettejük dolga és beszéljék meg.

Erre azt válaszolta ,hogy biztos nem tudok e kimenni csak egy kis időre.

Végül felhúztam egy papucsot és kimentem pizsamában a házunk elé.

Nem volt ott.

Kérdeztem tőle hogy hol van.

10 perc múlva visszaírt hogy már a barátjához megy.


Néhány napra rá újra hívott azonban lebetegedtem és nem tudtam vele találkozni.

Rá egy 5 napra újra keresett hogy jobban vagyok e.

Írtam neki hogy már jól vagyok.

Kérdezte, hogy akkor tudunk e találkozni.

Írtam neki, hogy beülhetnénk inni valahova.

Erre nem válaszolt, és mondta hogy ő már itt áll kocsival, menjek.

Amint beültem a kocsiba mondta hogy most nyomozni fogunk.

Kiderült hogy szerinte a barátja mostmár biztos megcsalja mert nem veszi fel a telefont és el kell mennünk a pasi munkahelyére megnézni a kocsikat, hogy ott e az övé.

Sajnos nem fogtam fel időben a helyzetet és már el is indult a pasi munkahelyére és kénytelen voltam segíteni neki.

Végül nem találtuk a kocsit és hazamentünk (két óra keresgélés után).

Még aznap persze csókolózós fotókat rakott ki a barátjával, hogy mennyire szerelmesek..


Másnap ír messengeren hogy haragszom e rá és máskor jobb programunk lesz, és nem találkozunk e a héten.


Őszintén megvallva ezek után semmi kedvem nincs vele találkozni.Írtam neki ma is, hogy nem érek rá mert strandra hívott és azért is ,hogy nem kísérem e el a fodrászhoz.

Mostmár úgy kezel mint legeslegjobb barátnőjét.

Nem voltam még ilyen helyzetben és nem tudom mit tegyek, hogy ne sértsem meg. Tanácstalan vagyok...:(

(Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett de muszály volt részletessebben kifejtenem a történteket)

25/N



2018. júl. 28. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet leépíteni egy nyomulós "barátnőt"?

Rohadt gyorsan. Egyszerűen nem érsz rá, nem válaszolsz neki, telefont nem veszed fel. Ha akarod, előtte megírhatod, hogy ez neked sok, amit művel és nem szeretnél ebbe többet belefolyni.

2018. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán ki szoktam kapcsolni a telefonomat.Illetve nem kell felvenni a telefont,előbb-utóbb rájön.
2018. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem úgy kezel, mint a legeslegjobb barátnőjét, hanem mint a lelki szemetesládáját, akit lehet rángatni!

Tudom, mert voltak hasonló barátnőim, idézőjelben, én voltam többször hasonló helyzetben, te vagy a résztvevő ő a főszereplő MINDEN RÓLA SZÓL.

Te hányszor beszélhettél magadról?

Nekem is volt olyan, hogy hajnalban felhívtak, mindenféle marhasággal, de amikor apám meghalt például magas ívben szartak rám.

Nehogy azt hidd, hogy egy ilyen embertől bármi jót várhatsz.



"Még aznap persze csókolózós fotókat rakott ki a barátjával, hogy mennyire szerelmesek.." Ez is annnnyira tipikus pitsaság, hogy eszem megáll. Ez a lány nagyon gáz, csak le fog szívni.


A fodrászhoz kísérés is nagy program, kb ott ültél volna miközben ő prédikál a barátjáról.


Minél előbb írd meg neki, hogy szarul vagy, más dolgod van stb.

Rád fog telepedni teljesen minden gondjával.


Az a menjél ki a ház elé dolog meg egyenesen elmebetegség határát súrolja.


Sok sikert, remélem sikerül leépíteni!

2018. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na kinek fájt a válaszom?
2018. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó :,nentudom nem én voltam.
2018. júl. 29. 01:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért én lelécelős előtt azért megmondanám neki, hogy mit csinál rosszul, hátha ezzel segítek neki. Utána lehet kikapcsolni a telefont és a többi.
2018. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!