Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barátotok lemondja a...

Ha egy barátotok lemondja a találkozót, elvárjátok, hogy õ javasoljon új idõpontot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elmarad a találkozó valami váratlan miatt, és annyiban maradtok, hogy majd pótoljátok valamikor. Felhívjátok egy hét múlva, hogy találkozhatnánk vagy úgy gondoljátok, hogy ez annak a dolga aki lemondta az elõzõt?
2022. márc. 3. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Én általában megkérdezem, hogy akkor mikor lenne jó, ha a válasz az, hogy nem tudja, akkor javasolok valamit én, és valahogy csak sikerül megegyeznünk valamiben.
2022. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valos ok miatt mondta le, nem lerazni keszul, akkor termeszetesen magatol alakul, meg se jegyzem, ki kezdemenyez. Baratsagnal nincs protokoll, diplomacia, ott magatol ertetodo a megbeszeles.
2022. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El nem várok semmit ezzel kapcsolatban, 2-3 alkalommal akár én is javaslok új időpontot, de ha folyton falakba ütközöm, akkor hagyom az egészet, majd ő keres, amikor neki jó.
2022. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!