Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tud megváltozni, mit tegyek?

Nem tud megváltozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit gyerekkorom óta ismerek, viszont van egy vele született,ha mondhatom így hibája amit nem tud orvosólni,rám ír hogy talizzunk,én pedig beleegyezek és kések 10-percet,ő erre rögtön haragszik,és sértődékenyen viselkedik. Aztán mindent meg kérdez hogy miért késtem,mit ettem,minden apróságot egymás után,ami nem nagyon tetszik nekem,egyszóval kimerítő számomra,


aztán tanácsokat kér tőlem,ami tök normális,de úgysem fogadja meg,egy lány csak játszik vele,folyamatosan kihasználja,és le járatja mindenki előtt,én hiába mondom hagyja a francba,de úgysem érti meg,(Szerelmes bele).


Mindenkivel viccelődik,de ha vele viccel valaki rögtön haragszik,és napokig nem szól hozzá,úgyis volt hónapok-ig.


Nem tudok vele beszélgetni,mert amikor én hallgatom végig amit ő mond,ő sosem hallgatja meg amit én mondok,mindt ha csak az ő szava lenne a fontos,másé nem)


Az egész barátom változik,velem együtt az idő-vel,ő pedig ugyan olyan amilyen volt,Személyiségre értem) hiába Tanítottuk az életre akkor sem tanul!


Régi barátom,de egyáltalán nem jó amit képvisel


Segítsetek könyörgöm


2022. márc. 7. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, szüntesd meg vele a kapcsolatot. Miből gondolod, hogy egy egykori barátságnak örökké kell tartania?
2022. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az egyes válaszolóval, ha a barátság toxikus, akkor hagyd a francba
2022. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:
54%

Azzal barátkozz akivel szívesen vagy együtt, és az eltöltött idő "minőségi", azaz jó közérzetben kellemes érzed magad. Nem azt várod mikor megy már haza / mikor mész el.

Ennek semmi értelme. Ha fizet érte akkor oké... De az meg hostess szolgálat, nem barátság :)

2022. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!