Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene megváltoznom?

Hogyan kellene megváltoznom?

Figyelt kérdés

Szóval van vagy 4 barátnőm meg általános iskola-gimnáziumból, akivel még tartom a kapcsolatot.

Az egyikkel úgy volt hogy egy városba megyünk tanulni, örültem neki, de ő 1 hét múlva kiiratkozott a suliból, és most úgy érzem cserben hagyott. Nehezen építem ki új kapcsolatokat, nem tudom hogyan kellene emberekkel barátkozni a kollégiumban, suliban. Egyszerűen úgy érzem mintha senkit sem érdekelnek, senki sem akar velem barátkozni, ha én nem szólok valakihez, akkor tuti hogy felém senki sem fog közeledni.

Mit csináljak másképpen?



2021. jan. 7. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne érezd, hogy cserben hagyott a barátnőd. Biztos oka volt annak amiért kiiratkozott.


Próbálj meg becsatlakozni beszélgetésekbe. Én régen mindig odamentem az újonnan jöttekhez, viszont sose vártam meg, hogy odajöjjenek hozzám amikor én váltottam iskolát. Hallgasd, hogy szünetekben milyen témákról beszélgetnek és amikor úgy érzed, hogy valamelyikbe beletudnál csatlakozni, nem csak 2 mondatot beszélni róla, akkor lépjél.


Szólj többet másokhoz és idővel meglátod, hogy ők is keresni fognak. Itt neked kell többet beleadnod, hogy legyen belőle valami.

2021. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne valtozz meg! Keresd meg inkabb a sajat tarsasagod. Nem kell mindenkivel passzolni es nem lehet az egesz vilag a bartod.
2021. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!