Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy segítsek a legjobb...

Hogy segítsek a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Egy ideje, nagyjából egy hónapja megismerkedett egy sráccal, sokat beszéltek, találkoztak stb. Nagyon jó volt látni, hogy boldog, mondjuk ő sem tudta pontosan mi van köztük, a srác csak barátkozni vagy akár többet is akar. Viszont a srác egy ideje nem vevő rá, nem ír vissza neki, ha mégis, csak lerázni próbálja. Barátnőm elég labilis érzelmileg, nem tudja mit akar, és ha egy srác bármilyen módon közel áll hozzá, rögtönk azt mondja, tetszik neki. fiatalabb is nálam, 14 éves. Nemrég én is átéltem hasonlót, annyi különbséggel, hogy mi letisztáztuk, hogy csak barátok vagyunk. Én nagyon padlóra kerültem tőle, hónapokig nem tudtam mosolyogni, vidám színekben öltözködni, úgy éreztem teljesen egyedül vagyok és senkire sem számíthatok. Ráadásul a srác osztálytársam is. Nálam aki tudott róla, mi történt, senki sem értette, min megyek keresztül, mit érzek. Én viszont tudom, hogy ez milyen érzés, és nem akarom, hogy ezen ő is átmenjen, viszont bármit mondok neki, nem hallgat rám. Van tippe valakinek, hogyan segthetnék neki?

2022. márc. 7. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak meghallgatni tudod és kíméletesen a realitás felé terelgetni, hogy ez a kapcsolat nem jön létre. Szervezz neki vidám, aktív programokat, hogy legyen módja jól is érezni magát.
2022. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!