Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőtt korban hogyan/hol...

Felnőtt korban hogyan/hol lehet barátokat szerezni? 24/L

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Most is lehet. :)
2022. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Közösségekben. Ki kell mozdulni a monitor mögül a való életbe, például..
2022. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Tényleges, mély barátságot? Nehezen. Nincs rá fix módszer és hely, ráadásul sokan, akik állításuk szerint ezt keresnek, igazából nem is. Az is egy buktató, hogy legyenek közös pontok a felek között.

Ha gondolod, írhatsz egy hosszabb bemutatkozást, bár már óvatosabb vagyok a netes emberekkel.

2022. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Kocsmába, buliba, bármilyen szórakozó helyen, neten (bár nekem valahogy nem jön be), még az utcán is bárhol csak nyitottnak kell lenni.


De egyébként meg úgy a legegyszerűbb ha már van valami kisebb társaság akikhez tudsz csatlakozni.

2022. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Fogalmam nincs.
2022. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

En munkahelyen talalok altalaban, bar nem mondanam olyan igazi mely baratsagoknak ezeket altalaban, inkabb haveri kapcsolatok ami tart, amig egy helyen dolgozunk, de akadt az utobbi par evben 1-2 ember, akivel ennel szorosabb lett, mar nem dolgozunk egyutt de baratok maradtunk.

Egyebkent nehez felnottkent, szerintem sok embernek nincsenek ugy igazan mely baratsagai, nekem pl eleg a parom, meg az ilyen random aktualis haverok, akikkel neha el lehet menni ide-oda, de arra keves kapacitasom van, hogy ezen kivul meg napi szinten tartsam emberekkel a kapcsolatot. Idot kell szakitani munka utan az itthoni eletre, a kapcsolatra, a hobbira es altalaban a baratok az utolsok (nalam) a prioritasban. Aminek altalaban az az eredmenye, hogy nem melyulnek el, es elobb-utobb megszakad a kapcsolat.

2022. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
S miért kell az Neked?
2022. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!