Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
komolyan, iskola és sport kizárva. vannak barátaim, de mind nagyon messze élnek, ezért szeretnék itteni barátokat is, akikkel akár gyakrabban össze lehet futni. nem is kell hatalmas barátságnak lennie, elég ha jól érezzük magunkat amikor találkozunk.

2022. márc. 13. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt olyat nem találsz. :(

1-2 üzenet, és ott hagynak a rákba.

2022. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen azt gondoltam. bár amúgy lehet hogy nem fogalmaztam érthetően, de arra gondoltam, hogy hol ismerhetnék meg embereket. valahogy azt nem díjazzák ha random odamegyek hozzájuk az utcán:D
2022. márc. 13. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A baratsagok altalaban ugy kotettnek h idegen emberekkel gyakran talalkozol. Munkahely, iskola, csapatsport az emberek itt szerzik foleg a barataikat, lehet neten is ugyan ismerkedni de neccesebb. Minnel tobb baratod van annal konyebb ujakat szerzeni mert akkor sok programra jarsz ahol esetleg az o barataikkal vagy masokkal ismekrdhetsz.


En a helyedben nem zarnam ki az iskolat, ha nem erzed jol magad valts, ileltve lehet diakmunkad, probalj ki sportokat hobbikat, jarj ahova tudsz legyel social median is kezdemenyezo, az nem gaz ha nem viszonozza mindenki eleg ha paran.

2022. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyileg mit jelent az "itteni" barát?
2022. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!