Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszèljem le a barátoma...

Hogyan beszèljem le a barátomat erről a butaságról, amit készül elkövetni?

Figyelt kérdés
Éjt nappallá téve dolgozik, nagyon szorgalmas, csak rendkívül naív szegènyem. Most el akar csábítani és feleségül akar venni egy férjes asszonyt. A nő férje egy részeges, munkakerülő, kocsmabútor, a nő is részeges, kerüli a munkát, esze ágâban sincs elmenni dolgozni. Van két fiuk, az egyik 8 éves, és màr kővel betörte egy méregdrága új BMW ablakát, amiért a szülők fel vannak jelentve, folyik a per ellenük, valószínű jó sokba fog kerülni, ha sikerül rábizonyítani a gyerekre, hogy valóban ő volt az elkövető. Pechükre az általános iskola előtt történt, vannak szemtanúk. A másik gyerek 10 èves és az egyik osztálytársát úgy megverte, hogy véres arccal vitték haza az iskolából a szülei. Nagyon zűrös tehát a csaj , meg a gyerekei is. Mèg ha a részeges férj el is válik a nőtől, de ilyet felesègül venni... Megpróbáltam lebeszélni, megmondtam neki, hogy nagyon zűrös a csaj, ráadásul férjnél van, de csak nem akar barátom letenni az ötletéről. Most kisegítettem anyagilag barátomat, mert a Covid miatti lezárások miatt kiesett elég sok pénze, de megmondtam neki, hogyha megcsinálja ezt a butaságot, amire készül, és emiatt költsègbe veri magát, akkor anyagilag rám ne számítson.

2022. márc. 20. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd a francba, mindenki úgy cseszi el az életét, ahogyan akarja.
2022. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ő dolga,rá tartozik.Semmi közöd hozzá.ne üsd bele az orrod ami nem a te dolgod.
2022. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az én dolgom ez igaz. De akkor az se az én dolgom legyen, hogy kéricséljen utána tőlem pénzeket. Ezt meg is mondtam neki. Én szóltam előre, hogy ne menj az esőre
2022. márc. 27. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne adj neki pénz ez ilyen egyszerű.nem vineki köteles adni.ennyi
2022. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2023. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!