Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Végetérő barátság jelei lennének?

Végetérő barátság jelei lennének?

Figyelt kérdés

Eddig se lógtunk sülve főve együtt, kb 2-3 hetente azért összefutottunk mindig. Manapság már havonta 1x, idén már 2 hónapja nem találkoztunk.


Eddig se voltak nagy lógások-programok, elmentünk sétálni meg ilyenek, dumáltunk 2-3 órát, szóval semmi extra.


Rengeteg dolga van a barátomnak, így megértem (család + sokat dolgozik), nem akarok önző lenni, és hasonlók.


Gondolom ez a természet rendje előbb utóbb, az embernek családja lesz, új kapcsolatokra tesz szert.



2022. márc. 23. 15:37
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy olyan időszak van az életében, azért nem keres. Szerintem próbáld felvenni vele a kapcsolat, esetleg beszéljétek meg ezt.
2022. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
messengeren chatelünk minden nap, pusztán nagyon elfoglalt. De eddig is az volt, azt belefért azért 3 hetente 2 óra
2022. márc. 23. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én összebarátkoztam egy 12 évvel idősebb nővel.


Lelkileg össze volt törve, jól esett neki, hogy valaki magasztalja őt és támogatja, én meg magányos voltam és jó volt, hogy valakinek kellek, az megtiszteltetés volt, hogy egy idősebb ember avat a bizalmába, így lettünk legjobb barátnők.


Mármint megvolt a kis baráti köröm, de legjobb barátnőm sosem volt a gimitől kezdve.


Az elején nem zavarta a korkülönbség, de, amikor jobban lett, jöttek a jelek, hogy a végéhez közeledik a barátságunk és ekkor nagyon sokat utalt arra, hogy hát mégis van közöttünk 12 év.


Persze érthető, én egyetemista voltam, ő dolgozó ember, aki már egy házasságon is túl volt. Nem voltunk egy korosztály.


Amikor eljött a csoporttársakkal szervezett bulijaimra, akkor ő az anyánk lehetett volna, amikor én mentem az isnerőseivel bulizni, akkor néztek, hogy ki ez a kislány.


Sokszor a rokonaim megjegyezték nekem, hogy elég fura, hogy egy fiatal lánnyal barátkozik, ő is mesélte, hogy a szülei tettek megjegyzéseket a barátságunkra.


Valahogy ebben az időszakban több lett az összeveszés, a sértődés, a leépítés a részéről.

2022. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!