Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Segítettem valakinek pár napja, beszélgettünk egy kicsit, de nem tudtuk befejezni a beszélgetést, mert nekem mennem kellett órára. Elkérte az elérhetőségem, és hát nem akartam udvariatlan lenni, így megadtam neki. Nincs vele semmi bajom, emberileg, de folyton írogat. Én alapból visszahúzódó személy vagyok, nem szeretek órákon át beszélgetni, így már az is zavar, hogy ilyen gyakran ír. Most szeretne közösen elmenni valahová, beszélgetni. Nekem ehhez az egészhez semmi kedvem, nem akarom az időmet erre fordítani, de nem tudom mit csináljak, hogy mondjak neki nemet. Eddig kedves voltam és vissza is kérdeztem, ami lehet hiba volt, de nem akartam bunkónak tűnni. Viszont ha tovább is belemegyek ezekbe, akkor azt hiszi barátkozni akarok vele, sőt már most is azt hiszi, de valójában én csak kedves akartam vele lenni, amikor segítség kellett neki. Az a baj, eddig kellett volna ott megmondani, hogy én csak segíteni akartam, de nem akarok barátkozni, viszont nem jól mértem fel a helyzetet, és belementem a kezdeményezésébe. Most már nem merem megmondani neki.

2022. márc. 24. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt igy kuld el neki is
2022. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ezt el merném neki küldeni, akkor azt is meg merném neki mondani, hogy nem akarok vele barátkozni...
2022. márc. 24. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél te őszinte. Mond el neki, hogy mit akarsz.
2022. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyuszi vagy
2022. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Most már nem merem megmondani neki."

Ne aggódj, lesz rá majd még alkalmad az esküvőn, 10 éves évfordulón, mikor a gyerekek érettségiznek vagy majd az idősek otthonában is.

Viccet félretéve, később csak rosszabb lesz mind neked és neki szóval minél előbb mondod el neki annál jobb

2022. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!