Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy olyan személy lány a...

Van egy olyan személy lány a társaságunkban aki soha nem iszik/eszik ha velünk van társaságban. Nem alkoholra gondolok de még egy üdítőt sem, se egy ásványvizet. 5 év alatt nem láttuk enni se se inni. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 13:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg, volt valami sci-fi gyerekkoromban, ahol emberformájú idegenek keveredtek az emberek közé, hogy inváziót hajtsanak végre. És egyedül arról lehetett őket megismerni, hogy nem ettek és nem ittak soha semmit, hiszen nem volt emésztőrendszerük.
2022. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szociófóbiás. Én is az voltam és sohasem ettem vagy ittam mások előtt....
2022. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
#11 mi volt a címe, nem emlékszel?
2022. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pl halálosan allergiás vagyok a mogyoróra és a diófélékre. Annak ellenére, hogy mindig van nálam epipen injekció, nem akarok kockáztatni egy anafilaxiás rohamot egy étteremben pl.


Ezért kizárólag otthoni környezetben, a saját magam vagy anyukám által elkészített ételt eszem, ami ellenőrzött alapanyagokból készül.

2022. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as, sajnos nem emlékszem. Magára a filmre sem, csak foszlányokra. Az biztos, hogy nem moziban, hanem tévében láttam, és még a rendszerváltás előtt - szóval nagyon régen.
2022. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Vámpír vagy élőholt 😅
2022. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én se annyira szeretek mások előtt enni, ennek ellenére szoktam.
2022. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

Én a munkahelyemen ugyanígy viselkedem, kivéve, hogy azéért iszok. Nekem van egy alapbetegségem, amiatt nem eszek, csak otthon, biztonságos környezetben. Lehetséges, hogy neki is van valamilyen problémája, és így "védekezik" a problémáktól. Lehet, hogy amikor nem vagytok ott a közelében, akkor vallamennyit azért eszik/iszik.

Amúgy a gondolkodásán, a mozgásán nem látszódik semmi fura az energia hiány?

2022. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
12%

Lehet olyan büdöset fingik,hogy nem bírnátok ki..

Ne piszkáljátok csak titeket próbál óvni


A másik ötlet,lehet olyan rondán és dúrván eszik,hogy az szörnyű,jobb ha ez titokban marad ne bolygasd..sztem ha elkezdi a kaját nem bír leállni és agresszív lesz hagyjátok békééén Britney-t!!!

2022. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!