Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat ?

Hogyan szerezhetnék barátokat ?

Figyelt kérdés
Hogy miért nincs 1 barátom sem az nagyon hosszú lenne elmesélni, de csupán nekem egyetlen egy barát is elég lenne, vagyis az életem miatt fiúk-lányok alatt sokkal inkább lelki társat keresek. A mentális gondjaim miatt, meg egyéb gondjaim miatt. Tehát ha hasonló helyzetben vagy, és magadra ismertél gyere, beszélgess velem, azzal is sokat segítheszt. Főként online barátokat keresek, főként azért mert az én korosztályom nagyrésze nem elég érett, értelmiségileg a legtöbb gyenge, én nem tartom magam egoistának, de sosem találtam még normális velem egyidejűt. A lényeg ennyi, elbeszélgetek én 17 évessel is akár, ki tudja kinek vagyok jó társaság, vagy kivel tudsz szimpatizálni.
2022. márc. 28. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz, holnap válaszolok.
2022. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen hobbijaid vannak?


Én 29 vagyok, jóval idősebb nálad, de elég sokakkal beszélgetek online. Játszani szoktál?

2022. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, merre laksz?
2022. márc. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy korkulonbseg nem jo, a fiatalok nem szeretnek idosebbekkel beszélgetni
2022. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem igy.. olyqn mint egy hirdetes. Meg nem azert baratkozunk vkivel h ratoljuk a gondjaink
2022. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy rá akarom nyomni bárkire is a gondjaim ? És az hogy én hogy most itt "hírdetek" az egy dolog, próbáltam már szórakozó helyeken közösségbe csusszanni, suliban is, de nem megy
2022. márc. 28. 23:15
 7/8 anonim válasza:
Irj, ha gondolod
2022. márc. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Írhatsz nekem is
2022. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!