Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Helyesen döntött a legjobb...

Helyesen döntött a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Van egy nagy nagyon jó haverom akivel igen szoros a kapcsolatunk. Szoktunk ketten is találkozni, úgy, hogy a párom nincs velünk. Emiatt a barátom nagyon sokat féltékenykedik. Így a haverom megelégelte és azt mondta, hogy nem fog beszélni velem addig, amíg ez be nem fejeződik, konkrétan majdnem eldobott engem. Nála is hasonló a helyzet a barátnője révén. De nem értem, ezt most miért tette? Erre mi szükség volt?

2022. márc. 30. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nyilván mindkettőtöknek rossz, hogy a párjaitok féltékenyek. Össze kellene ismertetni őket, már ha nincs valóban több köztetek.
2022. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

✔️ Teljesen igaza van !

❌ A párod féltékenységének csitítása a te dolgod lenne, a "barátod"-nak nincs kedve a másik srác(párod) demagóg FÉLTÉKENY szövegét elviselnie, hallgatnia...

❌ ELŐSZÖR OLD MEG A GONDOD ! Ne hagyd hogy a "barátod"-ra rá terhelődjön, mert te képtelen vagy megoldani ! Ez a te TERHED - nem az ővé ! NEM KÖTELEZHETED őt a te terhed elviselésére !

✔️ Ha sikerült,és úgy látja hogy folytathatja minden probléma nélkül,akkor folyt.köv.!

2022. márc. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is, ha egy lány barátom párja meghülyül és nem tudja elviselni, hogy a párja velem jól érzi magát. Akkor megmondom a lánynak, hogy csináljon valamit a palijával - mert engem zavar, hogy a palija figyel engem - kérdezősködik utánam, és folyamat beleszól !

-----------------------------------------------------------------

Elhívnálak valahova, de a pasid nem hagyja - és valamit mindig kitalál...

Nah ebből lett elegem, és hagytalak el egy kis időre, amíg nem rendezed a PÁROD idióta beteges FÉLTÉKENYSÉGÉT....

2022. márc. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik srác ezt csinálná. Én is és más is..
2022. márc. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Én azt mondom, hogy egyszerre két emberhez nem lehet hűségesnek lenni. Én is jogosnak érzem a viselkedésüket. Döntsétek el, hogy kikkel akartok lenni és ne játszatok a másikkal.
2022. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne első körben hármas programot csinálni mindkét féllel, hogy feloldódjon a történet és személyes véleményt is ki lehessen alakítani. Majd ha úgy érzitek, egy dupla randiszerű szervezést is össze lehet hozni, így tettetek ellene valamit. Szerintem is, az ellenkező nemű barátságok valódi kételyeket ébreszthetnek bárkiben is, teljesen jogosan.
2022. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Találkozzatok négyesben.

Van valami előzménye annak, hogy mindkettőtök párja ilyen? Volt valami konkrét eset, amiért nem örülnek, ha találkoztok kettesben?

2022. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Találkoztunk négyesben is, régebben rengeteget voltunk hárman, ettünk vagy iszogattunk. Már régebben is volt féltékenység, hogy volt, mikor ketten találkoztunk. De semmi sincs köztünk és nem is lesz. Egyszerűen jól kijövünk egymással, olyan mintha testvérek lennénk.
2022. márc. 30. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy bejön neked ? Ha Nem lenne a pasid - és a barátod udvarolna.

És ki is nyilvánítaná, hogy tetszel neki.

"ELGONDOLKODNÁL" rajta ?

2022. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!