Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megsértődnétek azért mert...

Megsértődnétek azért mert elültek egy órán mellőled?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mellett ülök alapjáraton, és egyik órán àtültem a másik baràtnőm mellé mert ott soha nem ül senki mert nem vagyunk annyian.. és átültem egy órára hozzá, erre a másik barátnőm megsértődve elment. Mármint mindig együtt megyünk haza most meg fogta magát és elment. Ti mit mondanátok neki? Vagy szerintetek ez normális? Mert nekem ez nem lenne gond ha elülnek mellőlem, mert nem másodikosztályban vagyunk. Ja amúgy gimis vagyok
2022. márc. 31. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
hát lehetr, hogy azt hitte, megharagudtál rá, vagy lenézed úgy, hogy nem is beszélted meg vele, hogy elülsz onnan, semmibe vetted, mitnha ő ott se lenne, én is megsértődnék. ha azt látnám, hogy átnézel rajtam.
2022. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
*tehát nem az a baja, hogy elültél, hanem h nem beszélted ezt meg vele előre, figyelmen kívül lett hagyva, mellőzve lett, levegőnek nézte; egyszerűen csak lesz.rtad mintha ott se lenne, nem is létezne, ha te megbántottad őt, gondolta, ő is megbánt téged. mert most nem is közölted vele, egy szót se, hogy most azért ne beszélsz vele, mert unalmas, vagy megutáltad, vagy büdös szaga van, vagy """"ronda a feje, és mindigis utáltad"""". Tehát, szal, nem közölted vele; akkor ő ott el lett hanyagolva; pl nem tudom, szünetben odahívtátok -e őt is beszélgetni , gyanítom, hogy ti se mentetek oda, és ti sem kerestétek az ő társaságát, hülyéneknézettnek érezte magát, aki ki van nézve közületek, mert annyit sem számít neked, hogy megmondd neki,hogy elülsz, hogy ne üljön mindig ő egyedül. v iesmi magyarázat azért kellett volna.
2022. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2022. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Minek jársz suliba?
2022. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!