Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megsértődnétek?

Ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom, akibe titokban szerelmes vagyok. És a lényeg, hogy jövőre lesz a szalagtűzőnk és mondta, hogy szeretne majd eljönni, de én nagyon nem akarom ott látni...

Az egyik oka ennek az, hogy ő jól tud táncolni, én meg nem...Eleve a ritmusérzékem nuku, emellett hihetetlenül szerencsétlen is vagyok, konkrétan képes vagyok hasra esni a saját lábamban. Meg önbizalomhiányos is vagyok, ezért nem is nagyon merek normálisan táncolni...Az osztály latin mixet választott és a tánctanár is mondta, hogy a lányok igy játsszanak a kezükkel, meg mozgassák rendesen a csipőjüket, meg mit tudom én, de én nem merem és volt, hogy felvették videóra, ahogy próbáljuk a táncot az osztállyal és minden lány tök normálisan táncolt, csak én voltam olyan nyomorék trampli...Még egy olyan csaj is jobban táncol nálam, akinek sérve van. Szóval félek, hogy mit gondolna rólam, hogy ilyen szar vagyok abban, amit ő szeret és jó is benne.

Meg a másik, hogy állandóan csajozik, de nem tartja meg őket, vagy csak nagyon rövid ideig. Nekem amúgy nem szokott ezekről az ügyeiről beszámolni, csak amikor találkozunk valamelyik lány ismerősével, 10-ből 9 ott flörtölget vele, meg félreérthető megjegyzéseket tesznek neki, szóval egyértelmű, hogy van köztük valami...Meg volt, hogy náluk voltunk és véletlenül (tényleg véletlen volt) pont megláttam, hogy ott van a szekrényében egy női bugyi. Ami 101, hogy nem az anyukájáé, mondjuk nem tudom, mit keresne az anyukája bugyija az Ő szekrényében, de mindegy, a lényeg, hogy valaki másé volt..

És ez már önmagában felemészt, de ha az osztályomból jönne össze valamelyik csajjal, abba belehalnék..Ugyanis nem nagyon csipnek az osztálytársaim és a lányok állandóan kibeszélnek, meg szemétkednek velem, de közbe sokkal jobban is néznek ki nálam és ha eljönne a barátom a szalagtűzőre, látná, milyen ocsmány vagyok hozzájuk képest, azok meg amekkora qrvák, biztos rányomulnának...Főleg az egyik csaj, annál nagyobb lotyót még életemben nem láttam...Meg volt, hogy hallottam, mikor mesélte, hogy volt egy csaj, akivel összeveszett, ezért bosszúból a csaj szeme láttára egy buliban kavargatni kezdett a csaj barátjával és le is feküdt vele...Szóval ha megtudná, hogy a barátom az ÉN barátom, egyből odamenne hozzá szerintem jópofizni és lefeküdne vele..És én már csomó ideje szeretem, mégsincs köztünk semmi, egy ilyen qrva meg 5 perc alatt megkapná..És ezt nem akarom..

De már többször is emlitette, hogy szivesen eljönne és félek, ha azt mondtanám neki, nem jöhet, haragudna rám...Szerintetek is megbántanám vele? Nem kérek ilyen "ebből is látszik, hogy minden csajnak a bunkók kellenek" siránkozásokat.


2016. júl. 16. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon hosszú ez a kérdés próbáltam felfogni és kicsit magamra ismertem benne. Szóval, először is, én sem tudok táncolni, egyszer elmentem társastáncra a tanár majdnem sírt... én nem is erőltettem, másban jó vagyok ebből kifolyólag nem táncoltam a szalagavatón, mert az égesse le magát, akinek hat anyja van. Én konferáltam fel az osztályt, mert beszélni azt viszont szeretek és tudok.

A pasi.. bocsi ez nem fog jól esni, de ha ennyire levegőnek néz, akkor gondolod, hogy megéri?!?

Kezdjük ott, hogy ha mondjuk összejöttök, akkor is csak azon aggódnál, hogy megcsal meg rövid kapcsolatotok lesz, mert másokat is állandóan lecserél. Sajnos valószínű így is lenne.

Én nem pazarolnám az időmet rá, persze én is voltam 17 éves, meg tini, meg reménytelenül szerelmes, de így utólag belátom már, hogy sok bánattól megmenthettem volna magamat ha nem várok sokat az ilyen srácoktól. Én megértelek, én is mindig olyanokra buktam akik nem voltak könnyű esetek, de hát kihívások nélkül unalmas élni.

Ha igazi barátok vagytok, akkor nem sértődhet meg hiszen ha valaki a barátom és kér valamit tőlem azt én megteszem, hogy neki jó legyen.. erről szól a barátság.

Ha igazán barátok vagytok, akkor azért cserébe, hogy te meghívod kérheted azt, hogy azon az estén ne a ribi osztálytársaiddal foglalkozzon hanem veled. Biztos megértené, hogy neked ez kellemetlen lenne.

2016. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem nagyon foglalkoznék ezzel a sráccal. Már bocs, de a leírásod alapján pont olyan, mint a lány osztálytársaid. Ha róluk ilyen rossz véleménnyel vagy, akkor nem értem, mit eszel ezen a fiún, ő sem különb egy fokkal sem.

Tudom, rózsaszín üveg mögül kilátni nem megy, de azért próbáld meg.

Keress olyat, akit te is érdekelsz és aki mellett nem kéne rettegned, mert megbízol benne.

2016. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!