Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok jó indokot egy baráttal...

Tudtok jó indokot egy baráttal összeveszésre? Durva dolgokra gondolok, amin tényleg akár felnőtt barátok is megsértődnek. Történjen valami, és ne mondjuk a különböző politikai nézetek okozzák ezt.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiak lennénk mások reakcióira...

2017. ápr. 16. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha egy barátnőm bepróbálkozna a páromnál. pl.
2017. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt mondja a másik hogy Rem > Emilia
2017. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egymás párjára való rámozdulás. Vagy az árulás.

Egy jó barátság amúgy kb olyan mint egy házastársi viszony csak a megcsalás nem játszik😅 vagyis bocsánat mert játszik azis pl ha képbe jön egy új barát engem meg lesesz ar az illető.

Rengeteg ok van amúgy.

Hidd el hogy egy külömböző politikai nézet is tud olyan vitát gerjeszteni hogy úgy összevesznek a felek hogy soha többet nem szólnak egymáshoz.

2017. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha rámozdulna férjemre akkor se sértődnék meg, és ez fordítva is igaz. De köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 16. 22:11
 5/19 Sulek Péter ***** válasza:
én hallottam olyanról részegen megütötte a barátját, per lett belőle meg sérülés
2017. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elárul, visszaél a bizalmammal.
2017. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ennél sokkal durvább de kivitelezhető dologra lenne szükség. Ezeken nem veszünk össze. Lehet filmbe illő story is csak eladható legyen.
2017. ápr. 16. 22:26
 8/19 anonim ***** válasza:

Már megint te...

Ha balhésabbat akartok akkor mondjátok azt hogy:

Valaki megmérgezte a kutyádat és a biztonsági kamera alapján nyilvánvaló hogy a barátod/barátnőd volt ezért bosszúból te kinyírtad és felkötötted a macskáját a házuk előtt lévő fára.

2017. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Már megint én. :) Örülök hogy örülsz és értékelem a kreativitásod de tudsz te ennél jobbat is. Hajrá! (köszönöm)
2017. ápr. 16. 23:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Olvass könyveket, amikben hasonló konfliktus van. Ha te vagy az, aki ír valamit, és itt akar ötleteket gyűjteni, segítek: olvassál :)
2017. ápr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!