Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeled, amikor egy...

Hogy kezeled, amikor egy nagyon nem egy "kategóriájú" illető akar Veled haverkodni? És nem, nem bírod lerázni...

Figyelt kérdés

Ott rontottam el, hogy eleinte szóba álltam vele, mert szegény, nem akarom lenézni, meg bántani, így beszélgettem vele párszor.

A tipikus kisebbségi komplexusos, próbált ott belémkötni, ahol lehet, biztos ismeritek a jelenséget, emberke. Én sokszor csak néztem, mi baja lehet?

A szomszédomban lakó, építőiparban tevékenykedő(talicska sittet tologatja egész nap) illetőről van szó.

Rendszerint be van rúgva elég rendesen, amikor otthon van, sokszor már reggel is.

Ilyen alkalommal addig óbégat a kapunkban, amíg ki nem megyek.

Legutóbb a házunkat akarta eladni egy haverjának.....mert állítólag hirdetjük. Nem, nem hirdetjük.

Múltkor már gyakorlatilag céklavörös fejjel küldtem el a drága mamájába a kapuból...ennek ellenére megjelent valamelyik nap, ugyanevvel a házeladásos dologgal.


Én sem vagyok egy géniusz, félreértés ne essék, de aki ismeri a polgár jenő, szalacsi vízbűzoxigént-t típusú illetőket, sejtheti, miről beszélek.

https://www.youtube.com/watch?v=2oKh0-mb770


Hozzátenném, a Szalacsi úr egy kifejezetten értelmiségi úriember a szomszédomhoz képest...


2022. ápr. 1. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én ilyenkor meg szoktam szakítani ezt a hülye játszmát, amit egyesek komolexusból tolnak és elmondani neki, hogy bocs, de miért sértegetsz folyamatosan, mi bajod van velem? Megbántottalak vagy mi van? Aztán ha a végére összeveszünk, akkor ez van, ha meg normális lesz, még a végén jó barátommá válik.



Ez a bujkálás előle és ott hisztizés, ahol az érintett úgysem hallja, egy teljesen fölösleges energiapazarlás.

2022. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem bírom lerázni :D
2022. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ez a bujkálás előle és ott hisztizés, ahol az érintett úgysem hallja, egy teljesen fölösleges energiapazarlás."


te se nagyon olvasod el a kérdést, legközelebb erőltesd meg magad jobban.

2022. ápr. 1. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szalacsi úr megölte a feleségét. Csak azért mondom, mert annyira nem vicces utólag, mint haogy nano gondoltuk. Mondjuk gondolom a szomszédod sem vicces neked, max. elsőre lehetett az.
2022. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Ez igaz?

[link]


Hm, ezt nem is tudtam.


De, a szomszédom is börtöntöltelék, ezt utólag tudtam meg, egyelőre csak annyit, hogy rengeteg lopása volt már.

Pedig előtte direkt körbeérdeklődtünk, kik-mik a szomszédok, ezt nem mondták el. Örültek, hogy nem kisebbségiek jönnek ide, valószínű.

2022. ápr. 1. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

4 vagyok

Volt egy főnököm, aki folyton panaszkodott a szomszédjára, lehet nem ennyire volt primitív mint a tiéd, de azért az volt. Volt köztük némi szomszédháború, a ház előtti parkolólással, oda ültetett fával kapcsolatban. Na, egyszer elmesélte a főnökünk, hogy olyat olvasott be a szomszédnak, hogy "te csak egy mátészalkai kőműves vagy, én meg egy budapesti mérnök". Azóta szállóigévé vált nálam ez a mondás :-)

2022. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, ő is jó helyre költözött akkor mérnök létére. :)
2022. ápr. 1. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Nah pont az ilyen emberek miatt nézik le a ,,rétegünket"


Én gyári melós vagyok, szegény, de tudok kulturáltan viselkedni és szeretek normálisan barátkozni is.

2022. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A szomszédom nem a Te réteged, nem a gyári melós, szegény réteg itt a probléma, hanem úgy ampakk az egész pali egy erkölcsi roncs.

Valószínű az nem tetszik neki még, hogy fokozatosan leépítettem a vele való haverkodást.

Egy ignorált illetőnél nagyobb bosszúálló nem sok van.

Elég sok krimi épül ilyen helyzetekre. :(

2022. ápr. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!