Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tapadt már rád "barátként"...

Tapadt már rád "barátként" egy hozzád nagyon nem passzoló illető? Emiatt nagyon szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Pl Te jársz egyetemre, szabadidődben zenélsz, szakkörökre jársz, fejleszted magad a jövődre....

Erre van egy szomszédod, aki még a 8 általánost se végezte el, folyamatosan tapad rád, nem tudsz úgy kimenni a kaputokon, hogy ne integetne, rohanna oda, hova mész, mit csinálsz, jön veled, stb...


Már elkezdtem nem észrevenni, még köszönni se nagyon akarok neki, egyszerűen idegesít. Eleinte segítettem neki, adtam neki sokmindent, gondolom most ezt hiányolja. Már hallottam vissza, olyanokat mond rólam a településen, ami nem igaz, elég szemét, kitalált dolgokat.


Sajnos kissé benéztük ezt a házat, jobban kellett volna informálódni a szomszédokról. Másik oldalról se jobb, egy erősen alkoholista nő, aki folyton őrjöng a lányaival.


2021. dec. 9. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a költözés nem egyszerű, de lehet muszáj lesz, ha normális életet akarsz élni. Addigis kerek perec mond meg a hülyéjének, hogy nem akarsz vele barátkozni, hagyjon békén. Megsértődik. És? Álhíreket terjeszt rólad? És?

Sz@rd le, neked ő senkid, és mások se érdekeljenek, nem kell senkinek megfelelned a településen.

Az alkoholistával meg nem nagyon tudsz mit kezdeni...

2021. dec. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!