Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Egy 18 èves lány vagyok aki szókimondó, őszinte, becsületes, tisztességes, még az utolsót is oda adja ha kell és kiáll másokért,imádok táncolni, és nevetni, mégsincsenek igaz barátaim,a gimiben felszínes emberek vannak akikkel beszélgetek de az iskolán kívül már nem, sose voltam az aki cigizett,drogozott, bulikba járt,fiúzott, mindig a szüleimnek segítettem,tanultam hogy egyszer mindent elérjek, mindig is az idősebb korosztállyal (18-30)találtam meg a közös hangot,a szüleim nevelèse miatt már korán felnőttem,sokan mondták hogy már kicsikènt is èrett voltam, ezért is van az hogy a szüleim vakon megbíznak bennem, én egy nagyon nyitott szemèlyisèg vagyok,akinek jó a humor èrzèke is de úgy érzem hogy senki nem akar velem beszélgetni és nem értem miért,sokszor megkapom hogy fèltèkenyek rám,vagy hogy túlságosan őszinte vagyok,persze mit Sem foglalkozva ezzel,de jó lenne egy barát lehet az fiú vagy lány akivel igazán jól el lehet beszélgetni, megbízni benne, és programokat csinálni, de sajnos nekem az otthon ülés jutott, és a sorozatozás, mégis miért van ez? Más is van az én cipőmben?.
2022. ápr. 7. 21:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%

Nálam hasonló a helyzet.

19/L

2022. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Én ugyanez voltam... Nehéz ügy, szerintem koraérettek vagyunk. Azpta meg eltelt pár év, szóval már tényleg érett vagyok :D

40/F

2022. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hányan vannak még igy:D
2022. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért kellett korán felnőnöd?
2022. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4# mindig is éretten gondolkodtam,sose voltam lázadó gyerek halgattam a szüleimre és nem azért mert féltem tőlük,hanem azért mert bíztam bennük, ők nem csak a szüleim hanem a barátaim is. Lényegében a kérdésedre a válasz: igy neveltek fel, ilyen voltam mindig is, túl korán gondolkoztam már felnőtt fejjel.
2022. ápr. 7. 22:39
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Gratulálok, ezek mind jó tulajdonságok! Őrizd meg őket! Keresed meg a társaságod, ami nem feltétlenül az osztálytársakat jelenti! Vannak pl keresztény ifjúsági csoportok, ahol méltányolják az erényediet. Hajrá
2022. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Leírtad az okát: őszinte, becsületes, tisztességes vagy. Valószínűleg nem vagy elég sunyi, akik ebben rutinosak, azokhoz csapódnak az emberek. Erre van igény...


Próbálj meg valami hobbiban

társaságot keresni, ott valószínűleg értelmesebbekre találsz. Társasjáték pl? Könyvklub? Természetjáró kör? Sakk?

2022. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%

Azért nincsenek barátaid, mert te nem olyan vagy, mint az átlag korosztályod. Nekem sincsenek barátaim, mert engem nem érdekel az, amit egy korosztályombeli fiút érdekel. Ahogy olvasom veled is ugyanez a helyzet.

Néha engem is zavar, hogy ennyire egyedül vagyok, de a legtöbbször inkább örülök neki, hogy más vagyok mint az átlag.

Neked meg sok sikert kívánok, maradj mindig ilyen, soha ne változz meg!

19 F

2022. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Attyaisten, az egész kérdéskifejtésed egyetlen egy mondat. Egy iszonyúan hosszú mondat....

Egyébként pedig biztos le leszek pontozva, de attól, hogy te magadat valamilyennek tartod, még közel sem biztos, hogy mások is így látnak.

Pl. a jó humorérzéket azt nem igazán te döntöd el, a legtöbb ember a saját szemszögén át viccesnek hiszi magát. Hogy valóban az-e azt a környezete reakciói döntik el. Apám is viccesnek hiszi magát, de simán inkább belefejelnék a láncfűrészbe, minthogy a vicceit hallgassam mondjuk napi 2 percnél tovább. És nem vagyok egyedül ezzel.

Egyébként meg elég kézenfekvő, hogy ha otthon ülsz, nem fogsz tudni senkivel se megismerkedni. Ez ilyen, ha csak nincs olyan mázlid, hogy a muszáj-helyeken (iskola/munkahely)összeszeded a megfelelő barátokat. De írtad, hogy nálad ez nem jött össze. Akkor keresni kell a lehetőséget, ki kell mozdulni, eljárni olyan rendezvényekre, amik érdekelnek, vagy szakkörökre vagy valamikre. Ott találhatsz embereket közös ponttal, és talán akad köztük, akivel kijössz.

Egyébként remélem tévedek, de ahogy idemosod a drogozást és a cigizést, az azt sejteti, hogy azt hiszed, csak annak vannak barátai, akik drogoznak meg cigiznek... Volt már pár hasonló kérdés itt fent gyakorin, ahol elég gyorsan kiderült, hogy a kérdés kiírója csak megkeseredett és mindenkit lenéz, aki nem olyan otthonülő, mint ő maga. Remélem te nem így értetted, és csak a fogalmazási nehézségeid miatt nem egyértelmű, hogy mire gondoltál itt.

2022. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a képzeletbeli baràtom miatt nincs..

Mert nyomozgat igy nem tartom senkivel se ugy a kapcsolatot neten vagy elég ha nàlam a telo lehallgat kifoguràz..antiszoc lettem az évek soràn?! Nem skizo meg nárcisztikus amiket irt antiszoc aki elvan otthon egyedül is..

2022. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!