Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már defektes barátod?...

Volt már defektes barátod? Ilyen autistaféle. Kiborított?

Figyelt kérdés
Én most megismertem egyet de borzalom. Tudtam korábbról is, hogy nehéz velük, de hihetetlen mennyire királyi trónban érzik magukat. Mondjuk biztos emberfüggő melyik milyen de az enyém mintha egy főnök lenne és én a cselédje, és olyan kívánságokkal jön, amit lehetetlenség teljesíteni. Arról nem is beszélve, hogy keresztbe tesz az embernek és nem érti, hogy emiatt miért haragszik rá az ember. Elvárja, hogy knyald utána is a sggét. Meddig maradtatok ilyen ember mellett? Óriási komlyan...
2022. ápr. 10. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Most ő autista, vagy csak nem tud viselkedni?

Akármi is, menekülj. Én elvesztettem 2 évet ilyen miatt.

2022. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ne foglalkozz vele! Lépj ki a kapcsolatból.
2022. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok, vele vagyok beosztva.De kikészülök tőle.😬És azt hiszi barátok vagyunk, mert alapból kedves vagyok az emberekkel és vele is az voltam. Utána jöttem rá, hogy valami nem stimmel vele. De a munkájához nagyon ért, kirúgni nem fogják.
2022. ápr. 10. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Milyen kívánság?

Hát ne légy kedves, szorítkozz a melóra, ha társalogtok.

2022. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!