Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ráírjak mégegyszer a volt...

Ráírjak mégegyszer a volt legjobb barátnőmre, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Röviden az a szitu, hogy 8 évig voltunk barátnők, az utóbbi pár évben legjobb barátnők, kölcsönösen. Előre leírom, hogy én rontottam el a kapcsolatunkat. Ő mindig egy csomót írt, amire én tényleg, őszintén kíváncsi voltam és érdekelt, de annyira overwhelming volt, és szorongtam már amiatt is (más okokból járok pszichológushoz is, van egy rakat mentális problémám), így mindig csak később írtam vissza neki. Volt, hogy csak 1-2 nap volt, de volt, hogy 1-2 hét is. Egyszer szintén, amikor már két hete nem írtam vissza neki, amikor válaszoltam az üzeneteire, utána írtam egy hosszabb üzenetet is. Mindig bocsánatot kértem előtte is, de abban a hosszú üzenetben is, jobban kifejtve, leírtam neki, hogy nem azért nem válaszolok időben, mert ne érdekelne, hogy mi van vele, hanem különböző mentális problémák miatt, illetve azt is, hogy nagyon sajnálom ezt is, de nem ígérem, hogy a továbbiakban menne az egyből válaszolás, de azért próbálkoznu fogok. Majd az üzenet végén megkérdeztem, hogy mikor ér rá egy személyes találkozóra.

Ez volt január végén, azóta nem beszéltünk, nem válaszolt az üzenetemre. Őszintén nem gondoltam volna, hogy nem fog válaszolni. Meglepett, de valahol meg mégse. Teljesen megértem, hogy elege lett belőlem, egyáltalán nem hibáztatom.

Én úgy vagyok vele, hogy elfogadom a döntését és tiszteletben tartom azt, és nem fogom zaklatni, ha nem kíváncsi rám. Párom viszont azt mondja, hogy szerinte próbálkozzak még, írjak rá többször, addig, amíg nem válaszol. Szerintetek?



2022. ápr. 10. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azért ne addig, amíg nem válaszol, de még egy próbát megér. Ha arra se válaszol, akkor ne írj többet.
2022. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rá ^^
2022. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ráírhatsz, de ezt el kell engedni. Tényleg zavaró, ha valaki hetekig nem reagál.
2022. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Írj rá. Lehetőleg alkoholos filctollal.
2022. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!