Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jelentősége annak, ha...

Van jelentősége annak, ha legjobb barátom mindig megölel elköszönésnél?

Figyelt kérdés

De olyan furán. Mintha kiszorítaná belőlem a levegőt. Nagyon magához szorít, és vagy fél vagy egy percig el se enged.


Ellenkező nemű lány barátról van szó...


18/F



2022. márc. 30. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
fiú lány barátság nem létezik
2022. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Milyen gyakran találkoztok?
2022. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát napi szinten. De nem mindennap csak sűrűn. Attól függ, hogy érünk rá, de egymásra ígyekszünk időt fordítani. Meg szoktunk mindent tárgyalni. Szívesebben töljük egymással az időt, mint a ő a saját barátainkkal. De nincs több. Mert megbeszéltük már, hogy mi rossz pár lennénk. Csak nem értem néha csajt. Nekem van, most egy csaj aki tetszik hamarosan megyek buliba hátha találkozok vele. A barátom is szokott néha valami csávóval találkozni, de nem beszél róla részletesen. Nem is féltékenykedünk egymásra.
2022. ápr. 2. 21:26
 4/5 anonim válasza:
91%

Szerintem a kérdés feltevésével te magad is tudod a választ.

Percekig a szuszt is kiszorítja belőled...

Meg kéne látnod, hogy szeret téged.

2022. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez még nem feltétlenül jelent semmit, inkább a személyiségétől függ. Nekem is vannak nagyon ölelős barátaim, lehet, hogy ő is csak barátilag gondolja, de ha csak veled csinálja az már lehet gyanús.
2022. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!