Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány barátotok van? Milyen...

Hány barátotok van? Milyen tulajdonságokat szerettek bennük?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok! Illetve milyen tulajdonságokat vesztek figyelembe? Fontos nektek, hogy olyanokkal barátkoztok aki szép, okos, vagy mondjuk divatos ruhákat hordjon? Legyen pozitív kisugárzása? Csak nehogy sugárfertőzést kapj tőle.. 🙄🙄

2022. ápr. 17. 15:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie az illetőnek?
2022. ápr. 17. 15:39
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Egy barát nem kell se szép, okos sem feltétlen legyen. Legyen jó szívű, lehessen vele közösen építő jellegű beszélgetéseket folytatni mindkettőtök számára, ami igazából a ti intellektualitásotoktól függ, hogy milyen mértékű igényetek van ilyesmikben. Nem kell divatos sem legyen, de ma már a turkálóban 150Ft-ért lehet találni márkás ruhákat kilóra, árcédulásat, akkor azért ne a kikopott 20 éves mackóban jöjjön el, ez szerintem 500Ft-os kenyér mellett majd mindenkinek megoldható kell legyen.
2022. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem csak beszélgetni lehet, lehet úszni, strandolni, túrázni/kirándulni, bélyeget gyűjteni, közösen barkácsolni, autót szerelni, bármit ;)

Csak tiszteletben kell tartani egymást.

2022. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Közeli barátom 2 van, haverom egy csomó. A külső nem fontos, meg az sem, hogy hogyan öltözik, de azért ne legyen igénytelen és ápolatlan, mert rossz olyan emberrel egy légtérben lenni aki pl mindig büdös. Legyen pozitív kisugárzása, lehangoló, ha valaki mindig panaszkodik. Ettől függetlenül fontos, hogy meg tudjuk beszélni a problémáinkat, de törekedjenek arra hogy a gondok meg is oldódjanak, ne csak beszéljünk róla. Az is fontos, hogy meg legyen a közös hang és az alap értékrendünk hasonló legyen. Nekem számít, hogy okos és művelt legyen és el tudjunk menni színházba/múzeumba, tehát tudjunk értelmes és hasznos dolgokat csinálni együtt. Ezen túl legyen megértő és ha valamiben nem is értünk egyett, meg tudjuk érteni a másik álláspontját.
2022. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
0
2022. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van olyan spanotok, aki csupa energia, életvidám, humoros, pozitív kisugárzású? Mint amikor a telefont bedugod a töltőbe úgy feltölt.
2022. ápr. 17. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 van, de nem közeli barát, csak haver. Hosszú távon lefárasztanak és idegesítenek az emberek
2022. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs egy sem és nincs is rá szükségem. Visszahúzódó ember vagyok, aki a saját világában él.
2022. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép legyen meg divatos? A divatost eleve nem értettem sosem, hogy ez miért érték. A szépség max a párválasztásban fontos (bár ott is inkább úgy tanácsos fogalmazni, hogy "nekem szép legyen").

Hülye nyilván ne legyen, mert számomra is fontos az intellektus. De ami igazán fontos az az, hogy építsük egymást. Ne úgy, hogy egymásba csimpaszkodva a másiktól várjuk a problémákra a megoldást, hanem hogy már önmagunkban motiváljuk egymást. Ezt persze nehéz kitűzni, mint célt, de ha átgondolja az ember a barátságait, ez rávilágíthat az értékükre.

Három közeli barátom van, akikre mindig számíthatok. Mind más személyiségek vagyunk, sok mindent másképp csinálunk, sőt, még messze is lakunk egymástól, de mégis megértjük és elfogadjuk egymást. Motivál, ahogy látom, hogyan küzdenek meg az életük nehézségeivel, hogyan veszik az akadályokat. Büszke vagyok rájuk, és ezáltal én is jobb ember akarok lenni, hogy felérjek hozzájuk. Ez jelen esetben egy "virtuous circle".

2022. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!