Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melegként hol lehet barátkozni...

Melegként hol lehet barátkozni? Nem szerelmi, hanem haveri barátság. Interneten kívül.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én itt Pécsett ismerek néhány nem-heterót, ugyanolyan kocsmákba járnak, mint én heteroként... Illetve pride-ot is szerveztek, ott is tuti lehet így ismerkedni. Még facebook csoport jöhetne szóba, de látom, hogy nem az nem érint... Nem ismersz magadon kívül melegeket? Merre laksz?
2022. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ott ahol a heterók...kocsma,buli,munkahely,suli,utcán stb.
2022. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha nem párkapcsolatot keresel, akkor miért fontos, hogy meleg vagy?
2022. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Mert gondolom, hogy egy meleggel több dologban egyezzünk.
2022. ápr. 21. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Fontos lehet, mert másképp néznek arra, aki meleg. Én heteto nő vagyok, de nem szívesen barátkoznék olyan nővel, aki leszbikus. Viszont férfiakkal csak barátként igen, szoktam is. Hiába nincs benne az ilyen kapcsolatokban szexuális vonzalom, akár férfi- akár lánybarátról van szó, mégis én nőként nem akarnék olyan lánybarátot, aki leszbikus. Míg férfi esetében mindegy, lehet hetero, de akár meleg is.
2022. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó lenne egy ilyen pesti haver.

Akivel jókat lehetne beszélgetni, kirándulni,programokra menni.

Tényleg csak "barát-barát" lenne.


Eddig akárhol is próbáltam ,nem jártam sikerrel,mert mindenki, kivétel nélkül szexet is akart.

:(

2022. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!