Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerdán írtam egy fiú barátomn...

Szerdán írtam egy fiú barátomnak, mert azt éreztem szerelmes lettem belé.Megnézte , de nem írt vissza. Ez bunkóság szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor szagolhatod egész éjjek
2022. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Girls got no game...
2022. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kosár... Szerintem azt hinné hogy csak szivatod visszaírta volna hogy "haha jó prank🙄" vagy ilyesmi. De az is lehet hogy majd élőben megkeres mert őt ezt nem tartja telefonon megebszélhető témának. Mindenesetre ha tényleg baráti viszonyban vagytok akkor legalább annyit visszaírhatott volna hogy "sajnálom de én nem így érzek", ez így kicsit bunkó szerintem.
2022. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm is csinált ilyet. Csak ő egy teljes paragrafust írt, amiben kiöntötte a szívét, és a fiú csak leláttamozta. Mondjuk, hozzáteszem, nem voltak közeli ismerősök. Egy évfolyamba jártak középsuliban, de nem egy osztályban. Ennek 3 éve. Azóta se írt semmit. 😂
2022. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!