Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarsz már vele beszélni...

Nem akarsz már vele beszélni de érdekel, hogy jól van-e. Ilyenkor mit tennél?

Figyelt kérdés
Ha valakivel nem passzoltok annyira, hogy rendszeresen beszéljetek, de fontos is számodra valahol, és szeretnéd tudni mi van vele.
2022. ápr. 24. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Hagynám a fenébe, mert csak feleslegesen "kínzom" őt is meg magamat is.
2022. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hanna S ***** válasza:
76%

#1

Én is.

2022. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Táviratot küldenék neki postakocsival.
2022. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
51%
Érdeklődj felőle a közös barátaitoknál
2022. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Írj neki, de ez elég ellentmondásos…..ezt nem bírom felfogni. Lehet velem van a baj. De valószínűleg ő is érzi,ha annyira nem passzoltok, és nem fog belemenni hosszú chatelgetésekbe. Lehet ő is így van veled
2022. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincs közös barát.

Nem szeretnék írni, mert én kértem, hogy ne beszéljünk. Nem is tudnék így írni neki. Mindegy, csak valahol az emberben benne van. Biztos mas is érzett így, aztán elmúlt.

2022. ápr. 24. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Tehát a büszkeséged fontosabb,mint az ember. Így ne is keresd. Szegényt, sajnálom,gondolom jól beetetted.
2022. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy érdekel valaki,vagy nem. Valamiért téged még mindig érdekel az illető. Szerintem meg írnod kéne neki,és,ahogyan a 7-es írta félretenni a büszkeségedet. A végén kiderülne csak félreértettétek egymást
2022. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mi? Beetettem? Dehogy. Nem igazán értelek mire gondolsz.


Nézd, nekem volt egy nagyon szoros barátom akivel megegyeztünk, hogy nem keressük egymást mert az adott élethelyzet ezt nem támogatta. Ettől még hiányzik, és olykor elgondolkozom rajta, hogy mi lehet vele. De felkeresni semmi pénzért.


Nincs félreértés, maximum félreismerés. Nem vagyok bolond, nem szoktam megbánni a döntéseimet. Ez volt a megfelelő lépés, másképp látjuk a világot. Bonyolult a szituáció, ezt nem írom le, de ha az emberben van némi empátia, akkor természetes, hogy így érez. Inkább csak talán kíváncsi vagyok, hogy hasonló helyzetben másnál mikor múlt el ez az érzés, hasonlók.

2022. ápr. 24. 15:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Én hasonló szituban vagyok. Azt tervezem, hogy valakivel rendezem a munkatársi kapcsolatomat lesz, ami lesz alapon. Ha +, akkor máshogyan állnék hozzá, ha nem, akkor legalább elkönyveltem, hogy tettem valamit.

Tegyél te is így.

2022. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!