Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt veletek olyan, hogy egy...

Volt veletek olyan, hogy egy barátnőtök fájdalmat okozott nektek (akaratlanul) és nem mondtátok el neki hanem hagytátok inkább? Ha még évekkel később is bennem van, akkor érdemes tisztázni?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt amikor egyik barátom szakított velem, akkor megtudtam hogy a barátnőm tudott arról hogy szakítani akar, mert elmondta neki a barátom, de kérte hogy ne mondja el nekem. Úgy érzem ha elmondta volna azzal megkímélt volna egy megaláztatástól és hogy én fordított esetben elmondtam volna. Azóta nem tudok benne teljesen megbízni. Viszont nem mondtam neki, mert valahol megértem hogy neki az volt az első hogy a barátom megkérte hogy ne mondja el és tartotta az ígéretét...

2022. ápr. 25. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én nem az ígéret miatt értem meg őt. Egyszerűen tényleg a volt barátodtól kellett, hogy megtudd ezt. Még ha megalázó és fájdalmas is.


Ha pedig valakiben sebek maradtak, tök mindegy, hány év telik el, persze, tisztázd.

2022. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!